Kanula Tur - Turizm Transfer ve Ulaşımı

Her Türlü Turizm Transfer ve Ulaşımı Kanula Turizminde Kanula Size Yeter

Kanula Tur Turizm Transfer ve Ulaşımı

Firmamız Türkiye dahilinde ve komşu ülkeler ile dünyanın her yerinde Turizm Transfer ve Ulaşımı hizmetleri konusunda güçlü bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Turizm Transfer ve Ulaşımı

Turizm Transfer ve Ulaşımı İle Size Çözümler Üretir.

Ulaştırma Bakanlığı ruhsat ve belgeli araçlar ile transfer ve ulaşım;

Turizm’de transfer ve ulaşım önemli bir ana hizmet alt dalıdır. Bu nedenle araçların belli yaş ve konfor alt sınır uygulaması olup Ulaştırma Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılır ve denetlenir. Kanula Turizm, araçlarının veya tedarik ettiği araçların, mutlak surette D-2, B-2 ruhsatlı, iyi durumda, evrakının tamam olmasına dikkat ve titizlik göstermektedir. Araç sürücüleri de, turizm sektöründe hizmet veriyor olmanın bilincini taşıyan yetkin kişilerden seçilmektedir.

Tüm zamanlı transfer ve ulaşım; misafirlerin Türkiye’ye varışlarında havaalanından veya belirlenen adreslerinden alınarak programlarına uygun gidecekleri yerlere ulaşımlarını sağlayarak, programları süresince eşlik edilmesi ve bitiminde de havaalanına bırakılmaları şeklinde uygun sürücülü araç ile transfer ve ulaşım hizmeti tedariki. Incoming kapsamındaki grup misafirlerimize de, sunulmuş tur paketinin bir parçası olarak da, bu kapsamda hizmet sunulmaktadır.

Havaalanı Transferi; Istanbul’da IST ile SAW havaalanları ve ehil tedarikçilerimizle de, Türkiye’deki bütün havaalanlarına/dan transfer hizmeti verilmektedir. Yurtdışındaki transferlerimiz, işbirliği yapılan firmalarımız tarafından tedarik edilmekte, olmadığı noktalarda ise güvenilir online servis sağlayıcılarımızdan alınmaktadır.

ViP, kişiye özel transfer ve ulaşım hizmetleri de misafirlerimize sunulmaktadır.

.

Bizi arayın: +90 212 588 46 60
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved