Hakkımızda - Dünyayı ve Türkiyeyi Bizimle Keşfedin

Seyahat paketleri için rezervasyon yapın ve farklı deneyimlerle tatilinizin tadını çıkarın

Kanula ile HerDaim Turlarımızı İnceleyin

Kanula Turizm önde gelen tur ve seyahatleri Rezervasyon sitesi, Dünya çapında 100'den fazla paket. Seyahat paketleri için ön rezervasyon yapın ve farklı deneyimlerle tatilinizin tadını çıkarın

Kanula Turizm

KANULA Turizm büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin, kurumsal ve bireysel her türlü seyahat ihtiyaçlarına, günün teknolojisine göre profesyonel ve uluslararası deneyim birikimi ve benzersiz kaynakları kullanarak, yüksek hizmet kalitesi ile uygun fiyat ve koşullarla,

ulusal ve uluslararası toplantı ve organizasyon hizmetleri; eğitim, seminer ve etkinlik organizasyonları

kültür ağırlıklı, misafir ihtiyaç ve taleplerini de ön planda tutarak yurt içi ve yurt dışı turları

yurtiçinde ve yurtdışında binlerce otelde en ekonomik şartlarda rezervasyon yapma ve konaklama imkanı ile otel rezervasyonları;

yurt içi, yurt dışı, yurt dışından yurt dışına, yolcu odaklı, havayolu biletleri

vize aracılık hizmetleri ile transfer ve taşıma hizmetleri

için ferdi ve toplu çözümler sunar.

 

Yurtiçi ve Yurtdışında, her türlü hizmet temini, balayı ve tatil planlamalarına seyahat danışmanlığı yaparak etik ve uygun önerilerde bulunur, çözümler ortaya koyar.

 

“Çocuklarınız çocuğumuzdur” slogan ve hizmet anlayışı ile öğrencilerin, yaş grubu ve isteklerini ön planda tutarak yurt içinde ve yurt dışında Okul gezileri düzenler;

 

Yurtdışından ülkemize yönelik turizm hareketinde, ülkemize gelen grupların hizmetlerini özenle icra eder; grup harici münferit seyahatlerde kişiye odaklı çözüm getirir seyahatlerini planlar, düzenler.

 

KANULA Turizm, Türk Hava Yolları’nın çeşitli yönetim, satış ve pazarlama kademelerinde görev yapmış bir turizm duayeni Hasan HAZIRLAR’ın idaresinde güçlü bir profesyonel ekip ile 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Bu çerçevede, KANULA Turizm Türkiye dahilinde, dışında ve komşu ülkeler ve dünyanın her yerinde tur, etkinlik, organizasyon  ve seyahat hizmetleri konusunda güçlü bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

KANULA Turizm Değerleri:

1-   Şeffaflık

2-  Ödenen Paranın Karşılık Değeri

3-  Çalışma Tutkusu

4-  Müşteri değil Misafir

5-  Sürekli Kalite Kontrol

6-  Hizmet Geliştirmede Süreklilik

 

 

Kanula ne demektir? nedir? nerededir?

M.Ö. 1200'lü yıllarda, Hititler yönetiminden sonra Anadolu'nun güneyinde Amik Gölü çevresinde Hattena Krallığı kurulmuştur. Amik gölü çevresindeki kent devletlerin oluşturduğu bu krallık, tarihte de ilk siyasi ittifaktır. Hattena krallığının başkenti KANULA kent devleti olmuştur. Kanula höyük olarak, bugün Hatay ili Amik ovasının güney doğusunda, Reyhanlı ilçesinin kuzeyinde, şehir merkezine 3 km uzaklıktaki, halk diliyle Çatalhöyük'ün olduğu yerdedir. KANULA ve Reyhanlı'yı da kapsayan HATAY kültür gezilerimiz bir başka ayrıcalıklıdır. Bekliyoruz.

 

Kurumsal Genel Bilgiler:

Acente Ünvanı : KANULA Turizm ve Seyahat Acentası / KanulaTur

Ruhsat No : 7428 Tarihi:26/06/2012

Ticari Ünvan : ESiL Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. / Esil Turizm Ltd. Şti.

Vergi Dairesi : Beyazıt V.D. / No: 3790376172

Ticaret Sicil no.: 817268 Tarihi:26/04/2012

.

Bizi arayın: +90 212 588 46 60
28

Yıllık Tecrübe

Yıllara varan tecrübesi ile yurtiçi, yurtdışı seyahat turlarında öncü firma

128

Gerçekleşen Tur

Konuklarımızdan aldığımız motivasyon ile daima ileriye veya yeni turlara

232

Güzergah

Yurtiçi ve yurtdışı bir çok lokasyona ekonomik ve kaliteli turlar

3400+

Gezgin

Geçmişte bizi tercih eden yüzlerce seyahat sever ile mutlu gezginler

Toplantı Organizasyon

Kanula Turizm Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, uygun fiyat ve koşullar ile hizmet sunar.

Fam Trip

Şirketlerin çalışanlarına ve müşterilerine yaptığı bir yatırım olan motivasyon ve teşvik gezileri, programdan beklenen geri dönüşleri elde etmektedir.

Havaalanı Transferi

Havalimanı, otel, şehir ve diğer transfer hizmetlerini 24 saat boyunca sizlere sağlamaktadir. Transfer seçeneklerı detaylı bize ulaşınız.

Hotel Konaklama

Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin seyahat ihtiyacına göre yurtiçinde ve yurtdışında binlerce otelde en ekonomik şartlarda rezervasyon yapma imkanı sunar.

Vize Asistanlık

vize uzmanı seyahat danışmanları, siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak, vize işlemlerinizi yapar.

Ucak Bileti

Başta Türk Hava Yolları olmak üzere, bir çok havayollarının bilet satışı KANULA Turizm güçlü alt yapısı ile sağladığı özel imkanlar ile hizmet verir.

Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved