Kanula Tur - Vize Hizmetleri

Her Türlü Vize Hizmetleri Kanula Turizminde Kanula Size Yeter

Kanula Tur Vize Hizmetleri

Firmamız Türkiye dahilinde ve komşu ülkeler ile dünyanın her yerinde Vize Hizmetleri hizmetleri konusunda güçlü bir bilgi birikimi ve deneyime sahiptir.

Vize Hizmetleri

Vize Hizmetleri İle Size Çözümler Üretir.

KANULAVize, Size özel Çözümler Üretir.

A grubu acente olan Kanula Turizm, kanula vize uzmanı seyahat danışmanları, siz değerli müşterilerimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak, vize işlemlerinizi gidilecek ülkenin vize şart ve gereklerine uygun olarak, durumunuzu analiz eder ve seyahatinize en uygun vizenin sağlanması konusunda yardımcı olur, işlemleri sizin adınıza yapar, yetkili vize merkezleri veya konsoloslukta sizi temsil eder.

KanulaVize, Schengen üyesi ülkeler ile birlikte ülkemize vize uygulayan diğer ülkelerin vize rejimi çerçevesinde, sizin adınıza vize işlemlerini ve takibi yapmak konusunda tam yetkilidir. Sizler doğru ve güncel bilgilendirmeyi KanulaVize’den edinebilir, formalitelerle uğraşmaksızın vize işleminiz uzmanlarımızca, zamanında halledilir, size de seyahat etmenin keyfini çıkarmak kalır.

KanulaTur ile seyahat organizasyonu yapan ve vize ihtiyacı olan kurumsal ve bireysel tüm misafirlere vize hizmeti verir. Vize ile ilgili tüm bilgi ve formları temin eder Amerika, İngiltere, Yeni Zellanda, Avustralya, Kanada, Hindistan gibi ülkelerin on-line form doldurma hizmetini de titizlikle icra eder.

.

Bizi arayın: +90 212 588 46 60
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved