Tur Phukete - Uzaklar-Doğu

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

Tur Phukete

1.Gün : İstanbul-Phuket: Phuket’e gitmek için İstanbul Havaalanında uçuş saatinden 2 saat önce check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyor ve 20:05’deki TK172 sefer sayılı Phuket uçuşunda uçakta yerimizi alıyoruz.  Yaklaşık 10 saatlik konforlu bir uçuş diliyoruz.

Geceleme uçakta olacaktır.

Gün 2 : Phuket (K)    : Phuket’e Hoşgeldiniz. Sabahın erken saatlerinde varışımızın ardından Türk rehberimiz tarafından karşılanıp, egzotik adada panoramik bir transfer sonrası otelimize yerleşiyoruz. İsteyen misafirlerimiz otelde dinlenirken dileyen misafirlerimiz de deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilmeleri için serbest zaman olarak ayrılıyor.

Konaklama Patong’da…

Gün 3 : Phuket, Phi Phi Adası (K)    : Kahvaltı sonrasında serbest zaman.. Dileyen misafirlerimiz Türk rehberimiz eşliğinde Phi Phi adaları turuna katılabilirler.  The Beach filmiyle birlikte Phi Phi adaları Tayland için en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir.  Phuket’de limandan bota binerek Phi Phi adalarından önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach’e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach’te verilecek serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengârenk balıkları görmek için şnorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkânınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket’e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman.

Konaklama Patong’da…

    

Gün 4 : Phuket, James Bond Adası (K)     : Sabah kahvaltısını aldıktan sonra tüm gün serbest zaman. Deniz kum güneşe doyabilir Phuket’in büyüleyici manzarasına kapılabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz Türk rehberimizin düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore’un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezinde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Adanın muhteşem hikayesini dinlerken çok etkileneceğiz. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapudan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zaman. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkanı. Öğle yemeğinin ardından Phuket’ e dönüş ve gününüz serbest.

 Konaklama Patong’da.

Gün 5 : Phuket-İstanbul (K)     :    Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında çıkış işlemlerimizi tamamlayıp havaalanına doğru yola koyuluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK173 sefer sayılı uçağındaki yerlerimizi alıp 10 saat 25 dakikalık bir uçuşun ardından 17:45 saatinde İstanbul Havaalanına varıyoruz.

 

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsinizİki Kişilik Odada Kişi Başı

$ 240

Rezervasyon

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : İstanbul
  • Başlangıç: 00.00.0000
  • Bitiş: 00.00.0000
  • Oda / Kahvaltı

Paylaşın

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

Tur ISPARTAya  Gül Hasadı

Tur ISPARTAya Gül Hasadı

NOTLAR: ULAŞIM: uçak+karayolu iledir. Ulaşım Aracı: klimalı, dvd oynatıcılı, dokuzu yatar 13-16 koltuklu Mercedes Sp..

Görüntüle
Tur Kars, Erzurum I

Tur Kars, Erzurum I

NOTLAR Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar ned..

Görüntüle
Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur HATAYa  Efsanelere Gezi

Tur HATAYa Efsanelere Gezi

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur Munzur, Eğin Dersim Harput - Anadolunun Kalbi

Tur Munzur, Eğin Dersim Harput - Anadolunun Kalbi

NOTLAR Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar ned..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved