KNLTur Phukete

İstanbul

Karma Ulaşım

4 Gün

Start: 05.01.2020

Finish: 31.05.2020

Oda / Kahvaltı

Her Gün Hareketli

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gerekmiyor

Tur Kodu :

( Tur Ziyaret Sayısı: 1422 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
240 $
ONLİNE REZERVASYON

1.Gün : İstanbul-Phuket: Phuket’e gitmek için İstanbul Havaalanında uçuş saatinden 2 saat önce check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyor ve 20:05’deki TK172 sefer sayılı Phuket uçuşunda uçakta yerimizi alıyoruz.  Yaklaşık 10 saatlik konforlu bir uçuş diliyoruz.

Geceleme uçakta olacaktır.

Gün 2 : Phuket (K)    : Phuket’e Hoşgeldiniz. Sabahın erken saatlerinde varışımızın ardından Türk rehberimiz tarafından karşılanıp, egzotik adada panoramik bir transfer sonrası otelimize yerleşiyoruz. İsteyen misafirlerimiz otelde dinlenirken dileyen misafirlerimiz de deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilmeleri için serbest zaman olarak ayrılıyor.

Konaklama Patong’da…

Gün 3 : Phuket, Phi Phi Adası (K)    : Kahvaltı sonrasında serbest zaman.. Dileyen misafirlerimiz Türk rehberimiz eşliğinde Phi Phi adaları turuna katılabilirler.  The Beach filmiyle birlikte Phi Phi adaları Tayland için en önemli turizm merkezlerinden biri haline gelmiştir.  Phuket’de limandan bota binerek Phi Phi adalarından önce The Beach filminin çekildiği Maya Beach’e gidiyoruz. Turkuaz renkli denizi, bembeyaz kumsalı ve doğallığı ile sizi büyüleyecektir. Maya Beach’te verilecek serbest zamanda, denize girip, bol bol resim çekebilirsiniz. Ardından mercan kayalıkları ve rengârenk balıkları görmek için şnorkel yapabileceğiniz özel bir alanda mola veriyoruz. Daha sonra maymunları beslemek için, maymunların yaşadığı adaya yanaşarak onları besleme imkânınız olacaktır. Öğle yemekli yapılan bu turumuzda Phuket’e göre daha bakir olan doğa harikası adaları, mercan kayalıklarını ve muhteşem renkli balıkları rahatlıkla görebilecek ve turkuaz renkli berrak sularında dilediğinizce yüzebileceksiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş ve serbest zaman.

Konaklama Patong’da…

    

Gün 4 : Phuket, James Bond Adası (K)     : Sabah kahvaltısını aldıktan sonra tüm gün serbest zaman. Deniz kum güneşe doyabilir Phuket’in büyüleyici manzarasına kapılabilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz Türk rehberimizin düzenleyeceği öğle yemekli James Bond Adası turuna katılabilirler. 1974 yılında Roger Moore’un oynadığı ve bir James Bond klasiği olan "The Man With Thi Golden Gun" filmi burada çekilmiştir. Ve ardından ada ünlenmiş ve turistik bir bölge haline gelmiştir. James Bond Adası veya diğer adıyla Koh Tapu Adası Phang Nga Körfezinde olup Çivi Adası anlamına gelmektedir. Adanın muhteşem hikayesini dinlerken çok etkileneceğiz. Yan yana iki adadan meydana gelen Koh Khao Phing Kan, kelebek şeklindeki büyük ada ile yanındaki 20 metre yüksekliğinde bir kayacık olan Koh Tapudan meydana gelmektedir. Cruise teknesi ile yapacağımız yolculuğumuzun ardından adaya varıyoruz. Bu ünlü adada alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek ve filmin çevrildiği yerleri görmeniz için serbest zaman. Bu gezi sonrası küçük kanolar ile çevre adacıklarda bulunan küçük doğal mağaraları görme imkanı. Öğle yemeğinin ardından Phuket’ e dönüş ve gününüz serbest.

 Konaklama Patong’da.

Gün 5 : Phuket-İstanbul (K)     :    Sabah otelimizde yapacağımız kahvaltı sonrasında çıkış işlemlerimizi tamamlayıp havaalanına doğru yola koyuluyoruz. Türk Hava Yolları’nın TK173 sefer sayılı uçağındaki yerlerimizi alıp 10 saat 25 dakikalık bir uçuşun ardından 17:45 saatinde İstanbul Havaalanına varıyoruz.

 

Gezi Ücreti, Ne Kadar:     iki kişilik odalarda konaklama, kişi başı sadece 120,-USD; tek kişilik oda konaklama farkı 150,-USD

Gezi Ücretine Dahil olanlar:          -mahalli Türkçe rehberlik;  -havaalanı transferleri - 4* otelde oda kahvaltı olarak üç gece konaklama   

 

Gezi Ücretine Dahil Edilemeyenler:       -Türk Havayolları İstanbul-Phuket gidiş dönüş biletleri  -Turların ücretleri   -  -Program içerisinde yer almayan yemek ve harcamalar;  -Kişisel harcamalar;  -Yurt dışı çıkış harcı;  -Rehber ve Sürücü bahşişleri

 

ÖDEME, Nerede Nasıl NeZaman      KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve Gezginler-TurBeyrut” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank     TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

Garanti    TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

NOTLAR:

Uçak ulaşımı: tercih edilen: Türk Hava Yolları:                               TK172 IST20:05- 09:50PHU

                                                                                                                   TK173 PHU11:20- 17:45IST

Phuket ulaşım aracı klimalı, yeni motel turizm amaçlı araç olacaktır. Grup adedine göre araç değişikliği olabilmektedir.         

KONAKLAMA: Phuket’de 4* otel konaklaması verilir. Otellerin mümkün olduğunca şehir merkezine yakın olması tercih edilmektedir.

Sezon itibariyle ılık-sıcak bir dönemde gerçekleştirilecek olan gezi’de misafirlerin yanlarına rahat spor ayakkabı, kazak veya mont, yedek şarj cihazları, fotograf makinaları, özel ilaçları, şapka, güneş yağı ve/veya kremi almalarını önermekteyiz.        Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, şartlar, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar nedeni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.         Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde Kanula Turizm, turu 10 gün öncesinden haber vermek kaydı ile erteleme/iptal etme hakkına sahiptir.          İptal halinde Kanula Turizm iptali bizzat bildirmek zorundadır.          Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.          Yüksek irtifa (1500 mt) bölgelerde seyahat edeceğimiz için tansiyon, vertigo, solunum yetmezliği gibi rahatsızlıkları bulunan Gezginlerimiz zorluk yaşayabilirler.          Tura katılıma karar veren misafirlere “Tur Genel Katılım Koşulları” da bilgilendirme amacı ile ayrıca gönderilir

 

Eşsiz bir tatil deneyimi için KANULA Turizm’e Hoş Geldiniz…

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara