KNLTur BEYRUT a Yılbaşında

İstanbul

Hava Yolu Ulaşımı

Start: 29.12.2019

Finish: 01.01.2020

Herşey Dahil

Araç ile Yolculuk

5 Yıldızlı Hotel

Vize Gerekmiyor

Tur Kodu :

( Tur Ziyaret Sayısı: 296 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
1245 $
ONLİNE REZERVASYON

Program:

1.Gün ; Istanbul – Beyrut (AY)      : Istanbul Atatürk Havalimanında sabahın erken saatlerinde buluşuyor ve Beyrut’a uçuş, Türk Hava Yolları’nın TK830 seferi ile saat 07:25’de.. Beyrut’a varış sonrasında rehberimiz ile buluşma ve şehir turu. Beyrut’u tanıyoruz. Öğle saatlerinde yemek için serbest zaman ve sonrasında akşam üstü otele giriş, kısa bir dinlenme ve Beyrut’un en otantik restaurantlarından birinde akşam yemeği.

Konaklama otelimizde.

Gün 2 ; Beyrut, Baalbek, Zahle (K, OY, AY)     : Bugün turumuz Bekaa Vadisi’ne.. Beyrut-Damascus yolunu takiben Lübnan dağlarını aşarak Bekaa Vadisi’nin kuzeyindeki yerleşim birimi Baalback’teki muhteşem Roma tapınak kalıntılarına hayran kalacaksınız. Bekaa vadisinin şarap üretim merkezi Zahle’de Ksara Şarap merkezi ziyareti ve tadım. Geç öğle yemeği Zahle’de, doyamayacaksınız.. Akşam üstü Beyrut’a dönüş ve serbest zaman. Beyrut’u keşfe çıkın.. Akşamları çok hareketli.. isteyenler geceye Mono Street, Gemnaizza, Zeytuna bay, Verdan  devam edebilir.. J

Konaklama otelimizde.

Gün 3 ; Beyrut, Harisa, Biblos (K, OY, GY )     : Yılın son günü, Bugün turumuz Beyrut’un kuzeyine.. Tarihi Nahr al-Kalb ve muhteşem renk ve oluşumları ile Jaita Gratto (www.jeitagrotto.com) mağaraları; Hz.Meryem’in ağlayan heykelinin bulunduğu Harrissa(duruma gore teleferik kullanılabilecektir), Jbail ve Akdenizin ilk limanlarından Byblos, Öğle Yemeği molası Jbail/Biblos’ta; Akşam üstü otele dönüş ve dinlenme.. 

Akşam Gala Gecesi için hazırlanıyoruz. Beyrut’un en prestijli Arabesk Kuüplerinden birinde Yılbaşı Gecesi yemek ve eğlencesi.. Sabaha kadar..

Konaklama otelimizde.

Gün 4 ; Beyrut, Chouf, Istanbul (K,OY)     : Beyrut’ta son gün. Yeni yılın ilk günü.. Otel’den geç çıkış sonrasında uçak saatine kadar zamanın elverdiği ölçüde Beyrut’un güneyini gezmek için hareket; Chouf bölgesinin gözde mekanları, Dayr AlQamar (www.deirelqamar.com), Moussa Castle, Beitaddine (www.beiteddine.org)  sarayı var, Akşam üstü havaalanına gidiyor ve tatlı anıları geride bırakarak uçağımızda yerimizi alıyoruz.. THY’nın 21:50’deki seferi uçağı ile İstanbul’a varışımız günü ilk saatlerinde olacaktır. Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere ayrılıyoruz.

Gezi Ücreti, Ne Kadar:     iki kişilik odalarda konaklama, kişi başı sadece 1245,-USD; tek kişilik oda konaklama farkı 150,-USD

Gezi Ücretine Dahil olanlar:     -Türk Hava Yolları ile Istanbul-Beyrut-Istanbul arası uçak biletleri.     -mahalli İngilizce/Türkçe rehberlik;  -havaalanı transferleri;  -programda belirtilen günlük turların ulaşımları;  --günlük turların ören yeri giriş ücretleri;  -programda belirtilen öğle ve akşam yemekleri, -yılbaşı gecesi gala yemeği    -5* otelde oda kahvaltı olarak üç gece konaklama     -Beyrut aşığı Hasan HAZIRLAR tur liderliği..

 

Gezi Ücretine Dahil Edilemeyenler:          -Yemeklerinde alınacak alkollü içkiler;      -Program içerisinde yer almayan yemek ve harcamalar;  -Kişisel harcamalar;  -Yurt dışı çıkış harcı;  -Rehber ve Sürücü bahşişleri

 

ÖDEME, Nerede Nasıl NeZaman      KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve Gezginler-TurBeyrut” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank     TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

Garanti    TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

NOTLAR:

Uçak ulaşımı: tercih edilen: Türk Hava Yolları:                               29-12-2019 TK830 IST07:15-BEY08:15

                                                                                                           01-01-2020 TK829 BEY21:50-00:45IST

Lübnan dahilinde ulaşım aracı klimalı, yeni motel turizm amaçlı araç olacaktır. Grup adedine göre araç değişikliği olabilmektedir.          KONAKLAMA: Beyrut’da 5* otel konaklaması verilir. Otellerin mümkün olduğunca şehir merkezine yakın olması tercih edilmektedir.

Bu geziye katılacakların geçerli bir pasaportlarının olması ve bu pasaportlarında İsrail’e ait herhangi bir damga veya işaret bulunmaması gerekmektedir. Lübnan’a vizesiz gidilebilmektedir. T.C. vatandaşlarının yurtdışına çıkarken ödemeleri gereken Yurtdışı çıkış harcı, kendilerince ödenecektir.          gezi iptal edilmeyecektir. Minimum 12 katılımcı esasına göre fiyatlanmış olup, bu sayının altında kalınması halinde yeniden fiyatlandırılır.          Lübnan’da Arapça, Fransızca ve İngilizce konuşulmaktadır, Türkçe bilenlerle de sıklıkla karşılaşılabilmektedir.           Sezon itibariyle ılık-sıcak bir dönemde gerçekleştirilecek olan gezi’de misafirlerin yanlarına rahat spor ayakkabı, kazak veya mont, yedek şarj cihazları, fotograf makinaları, özel ilaçları, şapka, güneş yağı ve/veya kremi almalarını önermekteyiz.           Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, şartlar, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar nedeni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.         Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde Kanula Turizm, turu 10 gün öncesinden haber vermek kaydı ile erteleme/iptal etme hakkına sahiptir.          İptal halinde Kanula Turizm iptali bizzat bildirmek zorundadır.          Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.          Yüksek irtifa (1500 mt) bölgelerde seyahat edeceğimiz için tansiyon, vertigo, solunum yetmezliği gibi rahatsızlıkları bulunan Gezginlerimiz zorluk yaşayabilirler.          Tura katılıma karar veren misafirlere “Tur Genel Katılım Koşulları” da bilgilendirme amacı ile ayrıca gönderilir

We Love Beirut

Eşsiz bir tatil deneyimi için KANULA Turizm’e Hoş Geldiniz…

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara