KanulaTur ile HiNDiSTAN

İstanbul

Yerinde Hizmet

Start: 05.01.2020

Finish: 31.05.2020

Kahvaltı / Akşam Yemeği

Araç ile Yolculuk

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gereklidir

Tur Kodu : ESLIN02

( Tur Ziyaret Sayısı: 1801 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
545 $
ONLİNE REZERVASYON

KanulaTur ile Hindistan

7gün5gece , $545,-

Agra  Jaipur  FatehpurSkiri  Delhi

 

—Tur PROGRAMI—

 

GÜN.1 : İSTANBUL – DELHİ

Hindistan’ın en çok gezilen klasik rotası Altın Üçgen denilen Delhi, Agra-TajMahal, Kızıl Kale, Pembe şehir Jaipur, ve Fatehpur Skiri kapsayan gezimize başlamak için İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar terminalinde buluşuyoruz. Bilet ve pasaport işlemimizden sonra Türk Hava Yolları TK 716 seferi uçuşu ile Yeni Delhi'ye hareket ediyoruz.

 

GÜN.2 : DELHİ – AGRA (AY)

Yerel saatle 04: 35 'te Delhi 'ye varış. Pasaport işlemlerinin ardından, bizi bekleyen aracımız ile Agra’ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 5 saatlik yolculuğun ardından Agra’ya varıyor ve otelimize giriş işlemlerimiz ve kısa bir dinlenme sonrasında Babür İmparatorluğu’nun başkentlerinden biri olan Agra’daki şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuzda, Babür İmparatorluğu döneminde inşa edilmiş olan UNESCO dünya miraslarından Agra Kalesi’ne gidiyoruz. Sonrasında alışvriş için serbest zaman ve otele dönüş.

Akşam yemeği ve konaklama Agra’da otelimizde.

 

GÜN.3: AGRA – FATEHPUR SİKRİ – JAİPUR (K, AY)

Erken alacağımız kahvaltının ardından, otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Taj Mahal’e; Babür imparatoru Şah Cihan’ın ölen eşi, büyük aşkı Ercüment Banu için inşa ettirdiği ve tüm dünyada aşkın ve sadakatin mabedi olarak bilinen Taj Mahal’e sabah güzelliği ile gidiyoruz.

Ardından Jaipur’a doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde Moğol İmparatorluğu döneminde başkent olarak inşaa edilmiş Fatehpur Sikri’ye uğruyor, Altın Oda (Sunehra Makan), Birbal Sarayını, Rüzgâr Sarayı ile (Hawa Mahal), Panch Mahal’ı görüyoruz.

Jaipur’a varışımızda otelimize transfer. Dinlenmek için serbest zaman.

Akşam yemeği ve konaklama Jaipur’da otelimizde.

 

GÜN.4 : JAİPUR (K, AY)

Kahvaltının ardından bu pembe şehirde, Rajput mimarisinin en güzel örneklerinden biri olarak gösterilen Amber kalesine gidiyoruz. Büyük avlusu, anıtsal kapısı, divan-ı am, divan-ı khas, sheesh mahal bölümleri ile eşsiz Amber Kalesi’ni gezip; fotoğrafladıktan sonra, Jantar Mantar, Hawa Mahal’i gezip çok değerli tekstil ürünlerini hakkında bilgi alıyor, alışveriş yapıyoruz. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Akşam yemeğimizi ve konaklama Jaipur’da otelimizde.

 

GÜN.5 : JAİPUR – DELHİ (K, AY)

Kahvaltımızın ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Delhi’ye doğru hareket ediyoruz. Varışımızda, Zafer Kulesi olarak da bilinen Qutub Minbar’ını göreceğiz. Hint- İslam mimarisinin başyapıtlarından kabul edilen minare Taj Mahal yapılana kadar Ülke’nin en yüksek mimarisini olma özelliğini taşıyordu. Zaferlerin anıtı olarak bilinen anıtı gördükten sonra otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest zaman.

Akşam yemeği ve konaklama Delhi’de otelimizde.

 

GÜN.6 : DELHİ (K, AY)

Sabah kahvaltısından sonra Eski Delhi gezimize başlıyoruz. Önce Hindistan’ın kurucu babası,“Yüce Ruh” Mahatma Gandhi’nin ölümünden sonra cenaze töreninin yapıldığı, bedeninin yakıldığı Raj Ghat’a gidiyoruz. Yeşillikler içindeki Raj Ghat ülkenin en önemli ziyaret noktalarından da birisidir. Günün her saati kalabalıktır. Daha sonra Dünya’nın da en büyüklerinden olan Delhi Cuma Camisi’ne gidiyoruz. Şah Cihan’ın yaptırdığı bu cami Hindistan’daki en önemli İslam yapılarının başında gelmektedir. Yeni Delhi gezimizde de, 1199 yılında yapılan o zaman için dünyanın en yüksek tai kulesi olan “Qutub Minar”, savaşlarda ölen askerler için inşa edilen anıtsal “Hindistan Kapısı (Indian Gate)”, gösterişli tören yolu Rajpath ve başkanlık sarayı Raspati Bhavan’ı da görerek turu bitiriyoruz. Sonrasında Delhi’nin çarşılarında serbest alışveriş molası veriyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama Delhi’de.

 

GÜN.7 : DELHİ - İSTANBUL

Sabah erken saatlerde otelimizden ayrılıyor ve bu güzel ve egzotik yolculuğumuzun son uçuşu için Delhi havaalanına yöneliyoruz. THY’nın 06:55’deki TK717 seferi için işlemlerimizi tamamlıyor ve uçağımızda yerimizi alıyoruz. Hoşça kal Hindistan. Öğle saatlerinde varacağımız İstanbul’da güzel temenniler ile ayrılıyor ve bir dahaki etkinlikte buluşmak üzere hoşça kalın diyoruz..

SUNDUKLARIMIZ (Tur ücretine dahil ettiklerimiz);

*varış günü kahvaltı.     *5 gece iki kişilik veya üç kişilik konaklama.     *konaklama otelinde kahvaltı (7ci gün kahvaltı uçakta olacaktır.)     *konaklama otellerinde akşam yemeği.     *klimalı, yeni model araçlar ile ulaşımlar.     *İngilizce rehberlik.     *programda yer alan müze ve ören yerlerin giriş ücretleri.     *Agra’da park yeri ile Taj Mahal arasında elektrikli araç ile ulaşım.     *Amber Kalesi’nde fil veya jeep ie kaleye tırmanma(ortak).     *Varış ve dönüşte havaalanı asistanlığı.     *dönüşte Hindistan hatıra hediyesi.     *günlük bir şişe içme suyu.     *vergiler.     *Akshardham Tapınak ziyareti.     *Delhi’de Akshardham Su gösterisi.     *Delhi’de Lotus tapınağı ziyareti.

Ve    mahalli sim kartı.

Veeee    KanulaTur Hasan HAZIRLAR, hizmet ve servis farklılığı güvencesi

 

Ücrete Dahil Edemediklerimiz;

*İstanbul-Yeni Delhi-İstanbul havayolu bileti.     *Ücrete dahil olduğu belirtilmeyen husus ve olası hizmetler.     *otellerde erken giriş ve geç çıkış imkanı.     *Konaklama otellerinde extralar     *Vizeler. Hindistan vizesi, 1 günde (80usd), Öğle Yemekleri     Bahşişler (35 usd)     15 TL yurtdışı çıkış harcı     Kişisel harcamalar

 

Ne Kadar Ödenir (Ücret Ne Kadar)

İki kişilik odada kişi başı: $545,- tek kişi konaklamada $219,- ek ücret ‘den başlayan...  (Tur ücreti 8 katılımcı ve 4* otel konaklama esasına hesaplanmıştır, daha düşük sayıda katılımcı veya 5* otel değişikliği olması durumunda yeniden hesaplama gerektirebilir ve tur en az iki katılımcı ile gerçekleştirilir.)

 

(ÖDEME) Nerede Nasıl NeZaman Ödenir?

KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve tur hindistan” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank    TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

Garanti   TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

Taksit ile ödeme talebi halinde, son ödemenin tur tarihinden yedi gün öncesinde olması şartı ile beş taksit yapılabilir, ancak talep anında belirtilmesi lazımdır.

Limitli sayıda katılım olacağı cihetiyle, rezervasyonununzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde ad, soyad, TC kimlik no ve doğum tarihleriniz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.

Tura Kayıt anında tur bedelinin en az %25’nin ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine yedi gün kala bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.

Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.

ÖNEMLİ NOTLAR

Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar nedeni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.

Ulaşım araçları: yeni model, klimalı araçlar olacaktır.

Hava yolu uygulamaları ile 20 kg aşan ağırlıklarda havayolları ek ücret talep edebilmektedir. Bagajların 20 kg’nin üzerinde olmasından kaynaklanan ek ağırlık bedelleri fiyata dahil değildir.

Gezimiz boyunca uymak zorunda olduğumuz sosyal kurallar bizlere sorunsuz ve keyifli bir yolculuk sunacaktır.

Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.

Hindistan için en iyi fiyatlı turdur. Tüm konaklamalar 4 yıldızlı otellerdedir.

Sefalet ve lüksün sınırlarını zorlayan, egzotik kültürü ile Hindistan turumuzdan, etkilenecek ve kıskandıracak güzellikte fotoğraflarla dönebileceksiniz.

Hindistan genelde pahalı bir ülke değildir. Bol miktarda ve ilginç hediyelik eşyalar ile karşılaşacaksınız ve almadan geçmeyeceğiniz şeyler de olacaktır. Hediyelik eşyalar ve  öğle yemekleri için yanınızda yeteri miktarda nakit bulundurunuz.

Hava genelde sıcaktır, yanınızda güneş kremi, şapka bulundurun. Küçük bir sırt çantanız ve içinde yedek tişörtleriniz olsun. Sandalet ve rahat ayakkabıları tercih ediniz. Akşamları serin olma ihtimaline karşı polar yada hafif bir mont, hırka bulundurun. Nepal’de Katmandu vadisi ise soğuk olabilir. Buna göre kıyafet getiriniz.

programın içeriği aynı kalmak kaydıyla, günlerde, saatlerde ve sıralamada değişiklik yapılabilr.

Önceden haber vermek kaydı ile gerektiğinde havayolu değiştirilebilir.

Eğer turda ekstra tur varsa bu ekstra turlar katılımcı sayısına göre fiyatlandırılır. Rehberiniz tarafından bildirilecektir.

Gezi hareketinden 48 saat önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini tarafımızdan bildirilecektir. Size ulaşılamaması durumunda bize ulaşma yükümlülüğünüz vardır.

Tur zor olmasa da, hızlı bir turdur. Yer yer öğle yemeği için bile fırsat yaratmak durumunda kalabileceğiz. Bu hızlı tempoya ayak uydurmak dışında bir zorluğu yoktur.

 

Konaklama Otelleri :

Agra, 1g – 4* Crystal Sarovar Premiere     Jaipur, 2g – 4* Golden Tulip, Zone by The Park     Delhi, 2g – 4* ITC Welcome Hotel Dwarka,

veya

Agra, 1g – 5* Radisson Blu Agra Taj East Gate     Jaipur, 1g – 5* Holiday Inn City Centre      Delhi, 2g – 5* Radisson Blu Dwarka,

 

Önerilen Uçuşlar: THY: İstanbul –  Delhi – İstanbul

Araç Yolculukları: Delhi havaalanı–Agra     Agra–Jaipur     Jaipur-Delhi

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara