KanulaTur ile ISPANYA, Endülüs ve Portekiz

İstanbul

Hava Yolu Ulaşımı

10 Gün

Start: 23.05.2020

Finish: 01.06.2020

Oda / Kahvaltı

Araç ile Yolculuk

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gereklidir

Tur Kodu : ESLTES03

( Tur Ziyaret Sayısı: 1088 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
1095 €
ONLİNE REZERVASYON

KanulaTur ile İber Yarımadası

İspanya Endülüs ve Portekiz

Türk Hava Yolları ile, 9Gece 10Gün

23/05 – 01/06/2020

Rota: Barcelona-2g, Girena, Figueras, Valencia, Alicante-1g, Granada-1g, Cordoba, Sevilla-1g, Belem, Lizbon-1g, Obidos, Fatima, Porto-1g, Madrid-2g, Toledo

 

Tur Gezi Program Detayları;

Tarihi, mimarisi, binaları, kültürü, müzeleri, iklimi, sıcakkanlı insanları, yemekleri, eğlencesi, doğası ile İber yarımadasını geziyoruz. Bizbize..

 1.Gün: Barcelona:

Günün erken saatlerindeki uçağımız için Atatürk Havalimanında buluşuyor, bağaj ve pasaport işlemlerimizi ardında uçağımıza binmek için belirlenmiş kapıya gidiyoruz. Ankara ve diğer noktalardan gelen katılımcılarımız ile tanışıyor ve uçakta yerimizi alıyoruz. Türk Hava yolları ile konforlu bir uçuşun ardından havalimanında bizi bekleyen rehberimiz ile buluşarak özel otobüsümüz ile Barcelona şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Barcelona, İspanya'nın İstanbul'u olarak değerlendirebileceğimiz, ülkenin en hareketli ve eğlenceli şehridir. Ilıman iklimi ,sıcakkanlı ve misafirperver insanları, tarihi, mimarisi, binaları , müzeleri, yemekleri ve eğlencesi ile görülesi bir şehir. Plaza de Catalunya’yı limana bağlayan şehrin en popüler caddesi La Rambla, ressamları, müzisyenleri, çiçekçileri ve cafeleriyle çok canlı bir sokak. Sokağın başlangıcında Kristof Kolomb’un heykeli yer alır. Yol boyunca 19. yüzyıldan kalma La Bogueria (Kapalıçarşı) ve opera binası, etrafı tarihi yapıyla çevrili, ortasında büyük bir çeşme bulunan Plaza Real ve Modernist akımın  öncüsü mimar Gaudi’nin baş yapıtları Barcelona'nın harikalarından sadece örneklerdir. Barselona şehir turumuzda La Sagrada Familia Kilisesi, Endülüs Arenası, Cristof Colomb Heykeli, Montjuic Tepesi, Kraliyet Sarayı, Olimpik Liman, İspanya ve Catalunya Meydanları, La Ramblas Caddesi’ni görüp, Catalan mutfağından seçme lezzetleri tadacak ve Barcelona'nın en eski yerleşim alanı Gotik Mahalle'nin ara sokaklarında tarifsiz güzelliklere tanıklık edeceğiz. Avrupa'nın en güzel şehri Barselona'nın büyüsü ile geçireceğimiz güzel gezimizi, İspanya Meydanı'ndaki sihirli havuzun dans eden ışıkları ile sonlandırarak, otelimize geçeceğiz.

2.Gün: Barcelona-Girona&Figueras:

Sabah Barcelona'daki otelimizden hareket ile tarihi Girona kentini ziyaret edeceğiz ve Hristiyanlık, Müslümanlık ve Museviliğin yüzyıllarca bir arada yaşadığı ve inanılmaz güzellikte eserler bıraktıkları bu güzel şehri gezme şansımız olacak. Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahallesi görülecek, ardından dünyanın en ünlü ressamlarından Salvador Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve inanılmaz güzellikteki Dali Müzesi şehirde ziyaret edeceğimiz noktalar olacak. Dönüş yolunda ünlü Montserrat tepesinden Barcelona'nın muhteşem manzarasını görüp, akşam yemeği sonrası otelimize dönüş yapacağız. 

3.Gün: Barcelona-Valencia-Alicante:

Kahvaltı sonrası İspanya’nın doğusunda, Akdeniz’in Costa del Azahar sahillerinin güzel şehri Valencia bizi bekliyor. Madrid ve Barcelona’dan sonra ülkenin üçüncü büyük şehri olma unvanını kendisinde bulunduran Valenciya tarihi ve kültürel zenginlikleri ile de yeryüzünde mutlaka görülmesi gereken şehirler arasında yer alır. Valencia’daki turumuz sırasında El Micalet Katedrali, Boğa güreşlerinin yapıldığı arena, Dela Virgen , Tores De Seranos Katedral ve Çan Kulesi, Mercado Central, tarihi ticaret merkezi La Lonja ve Ulusal Müze göreceğimiz yerler arasındadır. Ancak sadece tarihi yapıları değil, geçtiğimiz yıllarda tamamlanan ve içerisinde Avrupa'nın en büyük Aquarium'u ve  Hemisferic isimli sizi evrenin derinliklerine yolculuğa çıkaran dev kubbe dahil birbirinden ilginç onlarca etkinliğin yer aldığı Bilim ve Sanat kentini de ziyaret edeceğiz. Şehir turumuzun ardından Alicante şehrine devam edecek ve görkemli kalesi ve güzel sahilleri ile göz alıcı bir akdeniz şehri olan Alicante'de yapacağımız kısa bir panoramik şehir turu sonrası konaklayacağımız otelimize geçeceğiz.

4.Gün: Alicante-Granada:

Sabah Alicante'deki otelimizden hareket ile Granada'ya ulaşacağız. Endülüs’ün incisi Granada denince ilk akla gelen Elhamra Sarayı olur kuşkusuz. Bizimde Granada’da ilk durağımız muhteşem bahçeleri ve inanılmaz güzellikteki süslemeleri ile Elhamra Sarayı olacak. Uzun saray turumuz sırasında Ben-i Ahmer Krallığı’nın harikalarını seyre dalacağız, saray çıkışı San Nikolas Tepesi’nden göreceğimiz Granada ile kucaklaşacağız. Şehir bizi bekliyor; eski Arap mahallesi olan Albacin’de, sokak sanatçılarının hoş ezgileriyle dik sokakları arşınlayıp, şehrin ana caddesi Gran Via caddesine ve şehri alan kraliçenin adını taşıyan Isabel de Catholica meydanına ulaşacağız. Kısa bir kahve yada nane çayı molası sonrası dışarıdan göreceğimiz Granada Katedrali, çarşılar ve irili ufaklı özel müzeler bizleri bekliyor. Dileyen misafirlerimiz bu güzel kentin çarşılarında gezerken, dileyen misafirlerimiz ise her köşe başında sizi karşılayan kentin birbirinden güzel meydanlarındaki cafelerinde meşhur tapasları tadabilirler. Granada’nın keyifli akşamlarından kısa da olsa güzel anılarla konaklama için otelimize geçeceğiz.

5.Gün: Granada-Cordoba-Sevilla:

Sabah kahvaltı sonrası yaklaşık 2 saatlik bir yolculuk ile ulaşacağımız, Roma İmparatorluğu döneminde bölgenin başkenti olan Cordoba’da da bizi ilk olarak Guadalquivir nehri karşılayacak. Tarihi Roma köprüsünün üzerinden yürüyüp, Roma kapısını geçerek kente giriş yapacağız. 2000 yıllık kentin, en görkemli yapısı, dünyanın en büyük camilerinden olan, 850 adet sütun üzerinde yükselen Kurtuba Ulu Camii’ni ziyaret edeceğiz. Kurtuba Camii’nin görkemine tanıklık ettikten sonra durağımız eski sokaklar. Yolumuz üzerinde Cordoba’nın çiçek sokakları, Endülüs mimarisinin tüm inceliğini yansıtan eski han ve Cordoba evleri var. Birbirinden güzel avlulardan geçerken, havuzlarda şırıldayan suyun sesi kulaklarımızı dolduracak, gözlerimiz ise bin bir renk çiçeklerleri seyre dalacak. Son olarak tarihi şehir merkezinde vereceğimiz kısa bir serbest zamanın ardından, 1,5 saatlik bir yolculuk ile Sevilla'ya geçeceğiz. Andalucia’nın başkenti Sevilla sıradaki durağımız. Sevilla’da gezimize Plaza de Espana’nın da yer aldığı Maria Luisa Parkı ve Plaza America ile başlayacağız. İspanya İmparatorluğu'nun sömürgelere açılan kapısı Sevilla’da her köşede sömürgelerden elde edilen zenginliğin izlerini görmek mümkün. İçerisinde Cristof Colomb’un mezarı da yer alan, dünyanın en büyük üçüncü katedrali Sevilla Katedrali sıradaki durağımız. Katedralin hemen yanı başında ise  Endülüs Emevi Devleti’nin hatırasını taşıyan, katedralin üzerine inşa edildiği camiden günümüze ulaşabilen son parça Hiralda Minaresi’ni göreceğiz. Ardından rehberimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz yürüyüş turumuzda Endülüs ve Hıristiyan ortak mirası mimarisi ile şekillenmiş Kastilya krallarının sarayı Alcazar ve keşiften 19.yy.a kadar Amerika kıtasına yapılan tüm deniz seferlerinin kayıtlarının tutulduğu Hint Arşivleri'nin arasından geçerek "eski" Sevilla olarak adlandırılan Santa Cruz mahallesinin eski dar sokaklarına ulaşacağız. Yürüyüşümüzün sonunda Sevilla Üniversitesinin merkez kampüsü olarak kullanılan, eski tütün fabrikası ve günümüzde deniz müzesi olan Torre del Oro yani Altın Kule’yi gördükten sonra sırada bir zamanların "Çingene mahallesi" Betis'in karşı yakasında vereceğimiz serbest zaman sonrasında otelimize geçeceğiz.

6.Gün: Sevilla-Lizbon:

Otelde alınacak kahvaltıdan sonra Portekiz’in başkenti Lizbon’a hareket. Varışta Belem bölgesinde öğle yemeği için serbest zaman. Akabinde Lizbon turu: Jeronimos Manastırı’nın kilise kısmı ziyaretinden sonra Tejo nehrinin kıyısındaki Belem Kulesi ile Keşifler Anıtı´nda fotoğraf molası için duraklayacağız. Şehrin en eski ve 1755 depreminden en az hasar görmüş semti olan adını Arapça hamam kelimesinden almış ve sadece yürüyerek keşfedilebilen Alfama semtinin kısmen panoramik ziyareti. Otele dönüş yolunda Praça do Comercio´dan Baixa semti, Rossio ve Restauradores meydanlarından geçip şık butiklerin bulunduğu Liberdade caddesinin sonunda yer alan Marques de Pombal meydanına nazır Eduardo parkının üst terasında verilecek fotoğraf molasından sonra turumuzu tamamlıyoruz. Tur bitiminde otele transfer ve odalara yerleşme.

7.Gün: Lizbon / Obidos / Fatima / Porto:

Otelinizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Lizbon’un 300 km kuzeyinde bulunan Porto’ya doğru yola çıkış. İlk durağımız Obidos’a geldiğinizde sanki hala yüzyıllar önce yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bu küçük kasabada yaşayanlar haftanın bazı günlerinde hala geleneksel kıyafetleriyle dolaşıp tarihi yeniden yaşatıyorlar. Akabinde ünlü Fátima kutsal şehrini keşfetmek için yola çıkıyoruz. Meryem Ana’nın 1917 yılında üç küçük çobana görünüp üç sırrı verdiği, bu yer, Hristiyanlığın en büyük hac ve ibadet merkezlerinden biridir. Yaklaşık iki buçuk saatlik yolculuktan sonra Porto’ya varışta panoramik şehir turu: modern ticaret ve iş merkezi olarak bilinen Boavista semtinden sonra ilk durağımız Atlantik Okyanusu kıyısında yer alan Queijo kalesi hudutları olacaktır. Buradan Douro nehrinin okyanusa döküldüğü yerdeki eski bir balıkçı köyü Foz mahallesinden geçerek nehir kıyılarından Porto merkeze doğru ilerliyoruz. Parkurumuz Carmo meydanından başlayacak. Tarihi kitapçı Lello ve Clerigos kilisesinden geçerek Aliados meydanına ineceğiz UNESCO tarafından Dünya Mirası listesine alınan, Douro nehri kıyısında yer alan Ribeira semtinin keşfiyle son bulacaktır. Tur bitiminde otelinize yerleşme.

8.Gün; Porto-Madrid:

Otelinizde alınacak sabah kahvaltısının ardından Madrid'e doğru yola çıkıyoruz. Şehre ulaştığımızda ilk olarak panoramik şehir turuna katılıyoruz. 3,5 milyon nüfuslu Avrupa’nın en kalabalık başkentlerinden Madrid'de ilk olarak Boğa Güreşi Arenası'nı (dışarıdan), Alcala Kapısı ve Bağımsızlık Meydanı'nı, Sibeles Anıtı’nı göreceğiz, burada kentin ünlü caddesi Gran Via “Bienvenido” (Hoş geldiniz) dercesine karşılayacak bizleri, sonrasında Paseo de la Castellana’dan geçerek, Bernabéu Stadyumu’nu, gökdelenlerin yükseldiği Plaza Castilla'yı, Atocha Tren İstasyonu'nu, ünlü Prado Müzesi'ni (dışarıdan) ve Don Kişot ile Sanço Panço’nun heykellerinin yer aldığı Plaza de Espana'yı, Kraliyet Sarayı (dışarıdan), 9 kapılı Plaza Mayor'u gördükten sonra Madrid’in kalbi Sol Meydanı bizleri bekliyor. Burada panoramik şehir turumuzun ardından vereceğimiz serbest zaman sonrası gece konaklama için Madrid'deki otelimize geçeceğiz.

9.Gün: Madrid-Toledo:

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Toledo gezisi için otelimizden ayrılıyoruz. 1560 senesinde II. Felipe imparatorluğunun Başkentini Madrid şehrine taşıyana kadar, döneminin en önemli kültür, ticaret ve askeri merkezi olan Tajo Nehri'nin çevresinde kıvrılarak koruma altına aldığı, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi'ne koyduğu Toledo'da gerçekleştireceğimiz bu gezimizde, ilk olarak şehre kuş bakışı bakıp, muhteşem fotoğraflar çekip, Alcantra ve San Martin Köprüleri ile Bisagra Kapısı'nı gördükten sonra Orta Çağ'ın en önemli ekipmanları olan çelik zırh, kalkan ve kılıçların imal edildiği ve bu alanda haklı bir unvana sahip dünyaca meşhur Toledo Çeliği'nin geleneksel yöntemlerle üretildiği bir fabrikayı ziyaret ederek, harlanmış ateşte çelik ustalarının güçlü çekiç darbeleriyle büyük bir ustalıkla eserlerine şekil verişlerini yakından görecek, çeliğin Endülüs döneminde el işçiliği ile buluşarak Şam İşi olarak ünlenmiş çelik tabaklar ve takılar üzerine 24 ayar altın telinden telkari ustalarının incelikle çıkardığı işçilikleri göreceğiz. Ardından Toledo'nun tarihi sokaklarında zamana bir yolculuk bizleri bekliyor. Şehirde Türkçe ve yerel rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştireceğimiz yürüyüş turunda, Toledo'nun tarihi yapılarını, Yahudi Mahallesini, Eski Sinagog ve günümüz Seferad Müzesini göreceğiz. Burada vereceğimiz kısa serbest zamanda misafirlerimiz sadece giriş biletlerini alarak müzeyi yerel ve Türkçe rehberlerimiz eşliğinde gezebilirler, ardından El Greco'nun eşsiz eserleriyle ününe ve zarafetine güzel sanatları da eklemiş Toledo Katedrali'ne ulaşacağız, burada da giriş ücretlerimiz ödeyerek, rehberlerimiz eşliğinde dileyen misafirlerimiz ile katedrali gezeceğiz. Katedraldeki gezimizin ardından vereceğimiz serbest zamanda alışveriş yapabilir, Toledo'nun kendine has lezzeti dünyaca bilinen badem tatlısı mazıpanın tadına bakabilirsiniz, serbest zamanın ardından ise Madrid'deki otelimize döneceğiz.

10.Gün: Madrid-İstanbul:

Otelinizde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman ve dönüş yolculuğu için havalimanına transfer. Yine konforlu bir uçuş sonrası dönüyor ve tatlı bir yorgunluk ile bir sonraki Kanulatur organizasyonunda buluşmak dilekleri ile ayrılıyoruz.

SUNDUKLARIMIZ (Tur ücretine dahil ettiklerimiz);

-varışta Barselona Havaalanı’ndan / dönüşte Madrid Havaalanı’na transfer ile bütün şehir turları, transferler ve ulaşım hizmetleri,     -Transfer araçlarımızda günlük bir 0,5 l içme suyu.     -4* otellerde konaklama.     -Konaklanan otellerde sabah kahvaltıları.     –İspanya’da yaşayan Endülüs uzmanı rehberimizle Türkçe Rehberlik,     -mahallinde rehberlikler.     -1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

Veeee    KanulaTur Hasan HAZIRLAR, hizmet ve servis farklılığı güvencesi

 

Ücrete Dahil Edemediklerimiz.

-Türk Hava Yolları ile İstanbul-Barselona, Madrit-İstanbul arasında uçak bileti.     –Ankara, İzmir ve Antalya’dan bağlantı uçuşlarının biletleri.      -öğle ve akşam yemekleri.      –Müze ve ören yerleri giriş ücretleri.       -Kişisel harcamalar,      -bahşişler       -İspanya Schengen vize ücreti.(Yeşil pasaportlu hamilleri için Schengen vizesi gerekmemektedir. Schengen Vize ücreti €120,-

 

Ne Kadar Ödenir (Ücret Ne Kadar)

İki kişilik odada kişibaşı: €1095,-, tek kişi konaklamada €280,- ek ücret ilave edilir. Ebeveynleri ile birlikte konaklayan 7-11 yaş arası çocuklar için €975,-

(ÖDEME) Nerede Nasıl NeZaman Ödenir?

KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve tur ispanya, endülüs ve portekiz” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank           TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

Garanti          TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

Taksit ile ödeme talebi halinde, son ödemenin seyahat tarihi itibariyle 10 gün öncesinde olması şartı ile altı taksit yapılabilir, ancak talep anında belirtilmesi lazımdır.

Limitli sayıda katılım olacağı cihetiyle, rezervasyonununzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde ad, soyad, TC kimlik no ve doğum tarihleriniz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.

Tura Kayıt anında tur bedelinin en az %25’nin ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine yedi gün kala bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.

Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.

Tura son kayıt, hareket tarihinden 30 gün öncesidir. Bu tarihten sonraki talepler uçak ve otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.

Tavsiye Edilen Uçuşlar.

İstanbul - Barselona TK1835 SAW - BCN

Madrid – İstanbul TK1858 MAD - IST

İç hat bağlantıları: Ankara’dan/ya TK7241/TK2184 ; İzmir’den/e TK2901/TK2344 ; Antalya’dan/ya TK2925/TK2424

Kanulatur ekibi bilet taleplerini en uygun şartlarda karşılayacaktır.

NOTLAR

Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar nedeni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.     Tur ücreti 15 katılımcı esasına hesaplanmıştır, daha düşük sayıda katılımcı olması durumunda yeniden hesaplama gerektirebilir.      Tur en az yedi katılımcı ile gerçekleştirilecektir.      15 kg’yi aşan ağırlıklarda havayolları ek ücret talep edebilmektedir. Bagajların 15 kg’nin üzerinde olmasından kaynaklanan ek ağırlık bedelleri fiyata dahil değildir.      Gezimiz boyunca uymak zorunda olduğumuz sosyal kurallar bizlere sorunsuz ve keyifli bir yolculuk sunacaktır.      Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.

 

TUR GENEL KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ!

KanulaTur havayolu ile yolcu arasında aracı konumda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehirlere göre parkurlarda değişiklik olabilir. Paket tura katılacak yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan KanulaTur sorumlu tutulamaz. KanulaTur zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşulu ile değiştirme hakkını saklı tutar. Şehrin tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleşebilir.

Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılmasıg gereken check-in ve boarding kişisel işlemler olup misafir tarafından uçuş öncesi havalimanlarında ilgili kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

Uçuşlarda yapılabilecek son dakika rötarları ve kapıda değişiklikleri hava alanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

Tur katılımı için KanulaTur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binemeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden KanulaTur sorumlu değildir.uçağa katılan kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek yerdeki transferine dahil oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Programlarda belirtilen geziler zorla yıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yurtdışı gezilerinde en az altı ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş olması zorunludur. Kişilerin gidilecekleri ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmesi sorunludur.

Vize hizmetlerinde KanulaTur, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumdadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak KanulaTur’un hiç bir sorumlulugu yoktur. KanulaTur sadece aracı görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında KanulaTur2un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Panoramic şehir turu şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süren turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değiştirmemek şartı ile farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programlarda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılamamasından KanulaTur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolclar, mola yerinde beklemeyi Kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoritteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangibir sebeple izin verilmeyen gezi yada turlar yapılamaz. Bu gezi yada turların yapılamamasındna KanulaTur sorumlu tutulamaz

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, kendi sorumluluğundadır. Unutulan kaybolan çalınan eşyalardan KanulaTur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumunda Ülkeye  ve/veya kişiye ulaştırılmasından yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

KanulaTur, kategorisi aynı kalmak kaydı ile otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. Yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin ile konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan continental kahvaltı tereyağ reçel bal ekmek çay veya kahvede ile meyvesuyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dahildir. Gün içerisindeki kur değişimi Tl fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kur geçerlidir.

Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanarında seyahat sağlık sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda KanulaTur misafirleri KanulaTur sorumluluğundadır.

18 yaş altı misafirlerimizin anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları  yanlarında bulundurması zorunludur.

Iki kişilik odada kalmak isteyipte bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına geziye 60 gün kala biro da arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek yada geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.

Genel şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur broşüründen bağımsız düşünülemez.

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara