Tur İğneada ve Longoz Ormanları

ISTANBUL

Araç ile Ulaşım

Start: 00.00.0000

Finish: 00.00.0000

Kahvaltı / Akşam Yemeği

Araç ile Yolculuk

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gereklidir

Tur Kodu : ESLISTD10

( Tur Ziyaret Sayısı: 2914 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
0 TL
ONLİNE REZERVASYON

haftasonu İĞNEADA

Longoz Ormanları turu gezisi

Dünyada sadece beş yerde olan, doğal yapısı bozulmamış, Istranca nemli ormanların bir parçası, kolu Longoz Ormanları ile 671 bitki çeşidini barındıran, kendi içinde ekosistemi, zengin biyolojik çeşitliliğe sahip İğneada, koruma altında gölleri, doğası, zengin bitki örtüsü, leziz balıkları, oksijen deposu havası kolay ulaşımı ve pırıl pırıl billur deniziyle, Trakyanın incisi İĞNEADA’ya gidiyoruz.

Demirköy ilçesi Sarpdere köyü yakınlarındaki, yaklaşık üç kilometrelik galerisi ile Dupnisa mağarası, Istanbul’un fethinde kullanılan topların da imal edildiği, Osmanlılarca kullanılmış dökümhane gezildikten sonra öğle yemeği molası.

Öğleden sonra da subasar (longoz) ormanlarında yürüyüşe çıkıyoruz, muhteşem bitki örtüsü ve doğa yapısı büyüleyecek, bu yürüyüşümüzde İğneada'da koruma altındaki 7 adet gölden görülmeye müsait Erikli ve Mert göllerini de görüyoruz. Resimliyoruz. Yürüyüşün ardından, akşam üzeri Rezve deresi kıyısında kurulu Karadeniz'in batıya doğru en uç noktasında bulunan Beğendik Köyü'ne geçiyor ve köyün deresinin hemen karşı kıyısında Bulgaristan ve Rezova köyünü görüp el sallayabiliyoruz. Limanköy’de de bir fotoğraf molası verdikten sonra turumuzu noktalıyarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Gece yarısına doğru varacağımız Istanbul’da, vedalaşarak misafirlerimizi alındıkları noktalara bırakarak bir sonraki organizasyonda bir arada olmak temennisi ile ayrılıyoruz.

Hoşçakalın

Sunduklarımız (Ücrete Dahil Olan Hizmetler) : **KanulaTur aracı ile ulaşım. **Sabah poğça, kek ve meyve suyundan oluşan KanulaTur kahvaltı paketi. **Araç içi ikramlar. **Zorunlu Seyahat Sigortası. **Rehberlik.

Ücrete Dahil Edemediklerimiz: **Öğle yemeği    **Misafirlerin özel harcamaları,   **Akşam yemeği(şayet zaman ayrılabilirse).   **Bahşişler.  **Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 

Ne Kadar Ödenir (Ücret Ne Kadar) : sadece 945 TL

(ÖDEME) Nerede Nasıl NeZaman Ödenir?

KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve TurIğneada” belirtilerek havale ile:

Banka Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank    TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

Katılımcılara gönderilecek mail order doldurulmak sureti ile kredi kartı ile..

Limitli sayıda katılım olacağı cihetiyle, rezervasyonunuzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde ad, soyad, TC kimlik niz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.

Tura Kayıt anında tur bedelinin en az %40’ının ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine yedi gün kala bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.

Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.

NOTLAR :

Misafirlerin yanlarında getirmeleri önerilenler: Yürüyüş ayakkabısı, Güneş gözlüğü, Güneş şapkası, kişisel ilaçlar, Fotoğraf makinesi ve yedek pilleri,

Öğle Yemekleri, 30­ 45.­tl civarındadır.

Ulaşım Aracı : Araçlar turizmde kullanılan ve özel olarak turizm için tasarlanmış katılımcı sayısına göre Lüks klimalı yatar koltuklu katılımcı sayısına göre 46 kişilik Mercedes­Trevego­Tourismo ve 403, Temsa­Safir ve Man­Fortuna Otobüs veya 27 Kişilik İsuzu­Turkuaz ve Otokar­Sultan Midibus, 17 kişilik Mercedes­ Sprinter ile seyahat edilmektedir. Araç yerleşme planında ön, arka, sağ, sol, cam kenarı ve koltuk numarası garantisi verilmez

Zamanın elverdiği ölçüde, akşam yemeği ve et ürünleri almak amacı ile gezi dönüşünde Trakya’nın et deposu Çerkezköy’e uğranılabilmekedir.  

Tur katılımcılarına, iş bu programın ayrılmaz bölümü olan “tur genel katılım koşulları” ayrıca bildirilecektir.

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara