TurBERLINe Size Özel

Berlin

Karma Ulaşım

Start: 05.01.2020

Finish: 31.05.2020

Oda / Kahvaltı

Araç ile Yolculuk

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gereklidir

Tur Kodu : ESLA5

( Tur Ziyaret Sayısı: 1539 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
395 €
ONLİNE REZERVASYON

KanulaTur, TurBERLINe

 

4gün 3gece

Türk Hava Yolları ile

 

Berlin, müzeleri, sarayları, meydanları, mimarisi, sokak sanatları ve sanatçıları, canlı gece hayatı ile Avrupa’nın en önemli şehirleri arasında yerini almış. Onlarca yıl fırtınalı bir şekilde Doğu ve Batı olarak ayrı yaşamış, modern şehirciliğin örneği, yaşayan bir şehir. Sizleri Bekliyor..

T u r  P r o g r a m ı:

1.Gün:  İstanbul - Berlin (K)

Gezimize Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde  KanulaTur  kontuarında saat 05:00'de buluşarak başlıyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1721 nolu tarifeli seferi ile saat 07:40'da Berlin'e hareket, saat 09:35'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel aracımız ile şehir turumuz başlıyor: Görülecek yerler arasında Batı Berlin'de; Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Charlottenburg, Doğu Berlin'de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt.

Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman.

Konaklama otelimizde.

 

2.Gün: Berlin (K)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, mahalli rehberimiz eşliğinde Berlin’i keşfetmeye çıkıyoruz. Potsdam yürüyüş turunda Unesco Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da görülecek yerler: Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi olacaktır.

Akşam, güzel bir dinlence ve şehrin nehirden keşfi için bir nehir turuna ne dersiniz?  Spree Nehrinde Berlin By Night ekstra turuna katılma imkanı

Konaklama otelimizde.

 

3. Gün – Berlin Dresden(K)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, serbest zaman Arzu edenler için ekstra Dresden Turu: yaklaşık 2,5 saatlik keyifli ve müthiş manzaralı bir yolculuk ile küçük ve şirin, eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehri. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutların çevrelediği “Elbe’nin Floransa'sı” olarak da anılan şehir’de, Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche ( Kadınlar Kilisesi ) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi panoramik gezilecek yerler arasındadır. Akşamüstü Berlin’e dönüş ve serbest zaman.

Konaklama otelimizde.

 

4.Gün – Berlin (K)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, serbest zaman. Arzu edenler için ekstra “toplama kampı turuna” katılma imkanı. Sachsenhausen toplama kampı: Nazi Kamplarının idari merkezi olma özelliği taşıyan ve SS eğitim merkezi olan Sachsenhausen 1936-1945 yılları arasında faaliyet göstermiş olan bir Nazi Toplama Kampıdır.

Akşam üstü havaalanına transfer ve Türk Hava Yolları’nın TK1724 seferi ile 20:10’daki uçakta yerimizi alıyoruz. Dolu dolu geçen dört günün ardından tatlı bir yorgunluk ile 00:05’te İstanbul’a verıyorve ve bir başka KanulaTur gezisinde buluşmak dileği ile ayrılıyoruz. .  Hoşça kalın

Ne Kadar Ödenir (Ücret Ne Kadar)

İki kişilik odada kişi başı 395,-€ , tek kişi konaklaması halinde 105,-€ ilave edilir.

 

Sunduklarımız (Ücrete Dahil Olan Hizmetler)

*Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler.      *Seçilen kategori otelde 3 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama      *Panoramik Berlin şehir turu (Müze girişlerini içermez)      *rehber eşliğinde, tam gün Postdam Berlin şehir turu (müze girişleri dahil)      *Tüm tur boyunca tecrübeli KanulaTur profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti      *KDV Dahildir.      *1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası 

veeee

*KanulaTur hizmet ve servis farklılığı güvencesi.

 

Ücrete Dahil Edemediklerimiz

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Berlin - İstanbul ekonomi(V Cl) uçak biletleri.     *Havalimanı ve güvenlik vergileri,     Almanya Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli 120 EUR (Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)      *Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)      *Öğlen ve Akşam yemekleri           *misafirlerin özel harcamaları.      *otelde minibar pay tv kullanımları.      *bahşişler

ve *Ekstra turlar (Ekstra tur günleri değişebilir.)

*Spree Nehir Turu ve akşam yemeği

*Dresden Turu

 

(ÖDEME) Nerede Nasıl NeZaman Ödenir?

KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve TurBerlin’e” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

Garanti  TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

Taksit ile ödeme talebi halinde, ilk ödemenin..... tarihi ve öncesinde olması şartı ile iki taksit yapılabilir, ancak talep anında belirtilmesi lazımdır.

Limitli sayıda katılım olacağı cihetiyle, rezervasyonununzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde ad, soyad, TC kimlik no ve doğum tarihleriniz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.

Tura Kayıt anında tur bedelinin en az %40’ının ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine yedi gün kala bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.

Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.Tura son kayıt tarihi  ....'dir. Bu tarihten sonraki talepler uçak ve otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.

NOTLAR

Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar nedeni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.

20 kg’yi aşan ağırlıklarda havayolları ek ücret talep etmektedir. Bagajların 20 kg’nin üzerinde olmasından kaynaklanan ek ağırlık bedelleri fiyata dahil değildir.

Gezimiz boyunca uymak zorunda olduğumuz sosyal kurallar bizlere sorunsuz ve keyifli bir yolculuk sunacaktır.

Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara