TurBERLINe - Avrupa

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

TurBERLINe

TurBERLINe

TUR PROGRAMI

Berlin, müzeleri, sarayları, meydanları, mimarisi, sokak sanatları ve sanatçıları, canlı gece hayatı ile Avrupa’nın en önemli şehirleri arasında yerini almış. Onlarca yıl fırtınalı bir şekilde Doğu ve Batı olarak ayrı yaşamış, modern şehirciliğin örneği, yaşayan bir şehir. Sizleri Bekliyor..

T u r  P r o g r a m ı:

1.Gün:  İstanbul - Berlin (K)

Gezimize Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde  KanulaTur  kontuarında saat 05:00'de buluşarak başlıyoruz. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1721 nolu tarifeli seferi ile saat 07:40'da Berlin'e hareket, saat 09:35'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel aracımız ile şehir turumuz başlıyor: Görülecek yerler arasında Batı Berlin'de; Kurfürstendamm, Gedachtniss Kirche, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Charlottenburg, Doğu Berlin'de; Unter den Linden, East Side Galerie, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Gendermenmarkt.

Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman.

Konaklama otelimizde.

 

2.Gün: Berlin (K)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, mahalli rehberimiz eşliğinde Berlin’i keşfetmeye çıkıyoruz. Potsdam yürüyüş turunda Unesco Dünya Mirası listesinde olan Potsdam'da görülecek yerler: Sanssouci Sarayı, Dikilitaş, Brandenburg Kapısı, Nikolai Kilisesi, Tarihi Değirmen Ende, Rus Kolonisi Aexandrowka, Fransız Kilisesi, St. Peter und Paul Kilisesi olacaktır.

Akşam, güzel bir dinlence ve şehrin nehirden keşfi için bir nehir turuna ne dersiniz?  Spree Nehrinde Berlin By Night ekstra turuna katılma imkanı

Konaklama otelimizde.

 

3. Gün – Berlin Dresden(K)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, serbest zaman Arzu edenler için ekstra Dresden Turu: yaklaşık 2,5 saatlik keyifli ve müthiş manzaralı bir yolculuk ile küçük ve şirin, eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehri. Demir perde rejiminden kalma tipik sosyal konutların çevrelediği “Elbe’nin Floransa'sı” olarak da anılan şehir’de, Katedral, Zwinger Sarayı, Frauenkirche ( Kadınlar Kilisesi ) ve muhteşem müzeleri, Altmarkt Meydanı, Bruhl Terasi panoramik gezilecek yerler arasındadır. Akşamüstü Berlin’e dönüş ve serbest zaman.

Konaklama otelimizde.

 

4.Gün – Berlin (K)

Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, serbest zaman. Arzu edenler için ekstra “toplama kampı turuna” katılma imkanı. Sachsenhausen toplama kampı: Nazi Kamplarının idari merkezi olma özelliği taşıyan ve SS eğitim merkezi olan Sachsenhausen 1936-1945 yılları arasında faaliyet göstermiş olan bir Nazi Toplama Kampıdır.

Akşam üstü havaalanına transfer ve Türk Hava Yolları’nın TK1724 seferi ile 20:10’daki uçakta yerimizi alıyoruz. Dolu dolu geçen dört günün ardından tatlı bir yorgunluk ile 00:05’te İstanbul’a verıyorve ve bir başka KanulaTur gezisinde buluşmak dileği ile ayrılıyoruz. .  Hoşça kalın

 

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz

İki veya Üç Kişilik Odada Kişi Başı

€ 495

Rezervasyon

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : İSTANBUL
  • Başlangıç: 05.01.2020
  • Bitiş: 31.03.2020
  • Oda / Kahvaltı

Bizi Takip Edin

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

KNLTur  ISPARTAya , Gül Hasadı

KNLTur ISPARTAya , Gül Hasadı

NOTLAR: ULAŞIM: uçak+karayolu iledir. Ulaşım Aracı: klimalı, dvd oynatıcılı, dokuzu yatar 13-16 koltuklu Mercedes Sp..

Görüntüle
KNLTur  Kars, Erzurum I

KNLTur Kars, Erzurum I

NOTLAR Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar ned..

Görüntüle
KNLTur  VANa, VanGölü Ekspersi ile..

KNLTur VANa, VanGölü Ekspersi ile..

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur..

Görüntüle
KNLTur KARADENiZ(Doğu) Batum

KNLTur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur Göbeklitepe, Nemrut, Zeugma

Tur Göbeklitepe, Nemrut, Zeugma

ÖNEMLİ NOTLAR Konaklama otelleri:       Kahta’da, Hotel Euphrat, bir gece     &..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved