KNLTur BENELUKSe -özel-

Istanbul

Hava Yolu Ulaşımı

Start: 00.00.0000

Finish: 00.00.0000

Oda / Kahvaltı

Araç ile Yolculuk

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gereklidir

Tur Kodu : KNBN01

( Tur Ziyaret Sayısı: 612 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
0 €
ONLİNE REZERVASYON

KNL Seyyahları BENELUKS’e gidiyor..

Almanya Belçika Fransa Hollanda Lüksemburg

8gün 7gece 

ÜCRETe Dahil Edilenler

-klimalı, yeni model, 8+1 araçlar ile tur süresince program dahilindeki transfer ve ulaşımlar,    -Hasan HAZIRLAR’ın koordinasyonu ve rehberliği.    -misafir başına günlük 1 adet 50 cl su,    –Brugge’de tekne turu     -Program başlığında belirtilen yemekler ve yemeklerde alınan soft içecekler.    –3* otellerde konaklama    -Konaklama otelinde alınacak olan kahvaltılar  -Seyahat Güvence Sigortası (1618 nolu Zorunlu Seyahat Sigortası Kapsamında)    -Seyahat Sağlık Sigortası

ÜCRETe Dahil Edilemeyenler:

-Istanbul çıkışlı ve dönüşlü hava yolu bileti.  -15 TL Yurtdışı Çıkış Harcı.    -Yemeklerde alınacak ekstra içecekler.    -Otelde ve dışarıda yapılacak kişisel harcamalar.    –laundry, kurutemizleme hizmetleri.     –Programda yer almayan turlar ve ulaşımlar.     –vize ücreti €125,-    -Lale bahçesi hariç müze ve ören yerleri giriş ücretleri,    -Öğle ve programda yer almayan akşam yemekleri.     –Bahşişler.    

ÜCRETi Ne Kadar?

İki kişilik odada kişi başı 1035,-€, tek kişi konaklaması halinde 150,-€ ilave edilir ve üç kişilik odada konaklama durumunda kişi başı 25€ indirim yapılır. (gezi program bütçesi sekiz katılımcı esasına göre hazırlanmış olup, her halükarda yedi katılımcı ile €1075,- fiyatla yapılacaktır.)

ÖDEME, Nerede Nasıl NeZaman

KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve Benelüks” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank    TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

                               € iban : TR47 0006 4000 0021 0683 3703 66

Garanti   TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

                               € iban : TR74 0006 2000 4370 0009 0857 16

Kredi Kartı ile yapılacak ödeme taleplerinde ise, ödeme tarihindeki TCMB efektif satış kuru + %2,5 esas alınır.

Taksit ile ödeme talebi halinde iki taksit yapılabilmekte olup, detay için bilgi alınmasını rica ederiz. Taksitlerin her halükarda da seyahat tarihinden 10 gün önce tamamlanmış olması gereklidir.

Limitli sayıda sadece sekiz katılımcı ile yapılacağı cihetiyle, rezervasyonununzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde  pasaportunuzda yeralan şekilde ad, soyad, TC kimlik no ve doğum tarihleriniz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.

Tura Kayıt anında veya tur tur hareket tarihinden 60 gün ve daha fazla olan tarihlerde tur bedelinin en az %40’ının ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine üç hafta kala, bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.

Tura kayıt anında, tur hareketine üç hafta veya daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamı ödenmesi gerekmektedir.

Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.

Tura son kayıt tarihi  .....’dir. Bu tarihten sonraki talepler uçak ve otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.

NOTLAR:

Bu geziye katılabilmek için misafirlerin altı ay geçerliliği olan bir pasaporta sahip olmaları gerekli olup, Türkler vizeye tabiidir. Seyahatten önce Schengen vizelerinin alınmış olması gerekliliği bulunmaktadır. Vize işlemleri Kanulatur tarafından gerçekleştirilir. Yeşil pasaport hamilleri vizey tabii değildir.

Sezon itibariyle ılıman bir dönemde gerçekleştirilecek olan gezi’de misafirlerin yanlarına, rahat spor ayakkabı, kazak veya mont, yedek şarj cihazları, fotograf makinaları, özel ilaçları, şapka, almalarını önermekteyiz.

 Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar ne deni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.

 20 kg’yi aşan ağırlıklarda havayolları ek ücret talep etmektedir. Bagajların 20 kg’nin üzerinde olmasından kaynaklanan ek ağırlık bedelleri fiyata dahil değildir.

Yeterli sayıya ulaşılmadığı takdirde Kanula Turizm, turu 10 gün öncesinden haber vermek kaydı ile erteleme/iptal etme hakkına sahiptir. İptal halinde Kanula Turizm iptali bizzat bildirmek zorundadır.

Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.

Eşsiz bir tatil deneyimi için KANULA Turizm’e Hoş Geldiniz…

TUR GENEL KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ!

KanulaTur havayolu ile yolcu arasında aracı konumda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehirlere göre parkurlarda değişiklik olabilir. Paket tura katılacak yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan KanulaTur sorumlu tutulamaz. KanulaTur zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşulu ile değiştirme hakkını saklı tutar. Şehrin tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleşebilir.

Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılmasıg gereken check-in ve boarding kişisel işlemler olup misafir tarafından uçuş öncesi havalimanlarında ilgili kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

Uçuşlarda yapılabilecek son dakika rötarları ve kapıda değişiklikleri hava alanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

Tur katılımı için KanulaTur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binemeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden KanulaTur sorumlu değildir.uçağa katılan kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek yerdeki transferine dahil oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Programlarda belirtilen geziler zorla yıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yurtdışı gezilerinde en az altı ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş olması zorunludur. Kişilerin gidilecekleri ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmesi sorunludur.

Vize hizmetlerinde KanulaTur, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumdadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak KanulaTur’un hiç bir sorumlulugu yoktur. KanulaTur sadece aracı görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında KanulaTur2un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Panoramic şeir turu şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süren turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değiştirmemek şartı ile farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programlarda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılamamasından KanulaTur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolclar, mola yerinde beklemeyi Kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoritteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangibir sebeple izin verilmeyen gezi yada turlar yapılamaz. Bu gezi yada turların yapılamamasındna KanulaTur sorumlu tutulamaz

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, kendi sorumluluğundadır. Unutulan kaybolan çalınan eşyalardan KanulaTur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumunda Ülkeye  ve/veya kişiye ulaştırılmasından yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

KanulaTur, kategorisi aynı kalmak kaydı ile otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. Yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin ile konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan continental kahvaltı tereyağ reçel bal ekmek çay veya kahvede ile meyvesuyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dahildir. Gün içerisindeki kur değişimi Tl fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kur geçerlidir.

Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanarında seyahat sağlık sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda KanulaTur misafirleri KanulaTur sorumluluğundadır.

18 yaş altı misafirlerimizin anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları  yanlarında bulundurması zorunludur.

Iki kişilik odada kalmak isteyipte bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına geziye 60 gün kala biro da arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek yada geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.

Genel şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur broşüründen bağımsız düşünülemez.

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara