KNLTur INDOCHINA Vietnam Kamoçya

İstanbul

Hava Yolu Ulaşımı

10 Gün

Start: 29.12.2020

Finish: 09.01.2021

Herşey Dahil

Araç ile Yolculuk

4 Yıldızlı Hotel

Vize Gereklidir

Tur Kodu : KNFE02

( Tur Ziyaret Sayısı: 620 )
Standart Fiyat

* Telefon: +90 212 588 46 60
2550 $
ONLİNE REZERVASYON

Tour Indocina (Vietnam Kamboçya Tayland)

 Tur Programı

GÜN.1 ISTANBUL

Hindiçin olarak adlandırılan bölgeye seyahatimizde Vietnam’ın en önemli ticari ve yaşam merkezi Ho Chi Minh City(Saygon), başkenti HaNoi, UNESCO Dünya Tabiatı mirası, harika Halong Bay, Kamboçya’da dünya harikalarından yine UNESCO Dünya mirası Angkor tapınakları ve bölgenin en öenmli merkezlerinden Tayland’ın başkenti Bangkok. Keşif gezisi için yola çıkma vakti, akşam saat 23:00’de Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde KanulaTur görevlisi ile buluşuyoruz. check–in işlemlerinin tamamlanması ve sonrasında pasaport kontrolünden sonra uçağa gidiyoruz.

 

GÜN.2 ISTANBUL – Ha NOI (AY)

Saat 02:30’da Türk Hava Yolları’nın TK170 sayılı sefer uçağı ile ilk durağımız, Vietnam’ın başkenti, devrimin liderinin de defnedilmiş olduğu, bölgenin en önemli merkezine Hanoi’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 10 saatlik yolculuğumuzun ardından yerel saat ile 16.00 sıralarında Hanoi City’e varıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından yerel rehberimiz ile buluşuyor ve KanulaTur özel aracımız ile dünyada en fazla motorsikletin yollarda olduğu şehirde panoromik turumuz ve akşam yemeğinden sonra otelimize transfer. Uzun yolculuğumuzun ardından kısa bir dinlenmeye çekiliyoruz.

Konaklama Ho Chi Minh’de otelimizde.

GÜN.3 Ha NOI (K ÖY AY)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından özel araçlarımızla, Hanoi şehir turumuza başlıyoruz. Devrim lideri, Koca Vietnamlı, Ho Amca olarak bilinen Ho Chi Minhin mozolesi, 1958-1969 yıllarında yaşadığı evi, daha sonra taşındığı One Pilar Pagada, 11. yüzyılda inşa edilen ve Vietnam’ın ilk üniversitesi ünvanını taşıyan Literatür Tapınağı gezilerimiz ile tura devam ediyoruz.

Öğle yemeğinin ardından, otelimize giriş işlemlerimizi yaparak, kısa bir dinlenme molası sonrasında HaNoi’yi keşfe devam ediyoruz. Bu kez, kılıç göl Hoan Kiem Gölü, Ly Thai To Heykeli, Ngoc Son Tapınağı görülecekler arasında olacaktır. Sonrasında Old quarter gidiyoruz.. 36 sokak olarak ta bilinen şehrin kalbinde çekçekler ile Old Hanoi sokaklarından unutulmayacak keyifli bir gezintiler yaşayacak, fotograflar çekebileceğiz.

Turumuzu tamamladıktan sonra akşam yemeğimizi yerel bir restoranda alıyoruz. Şehrin güzelliğinin gecesini de keşfe devam edecek misafilerimiz için bulunmaz fırsat..

Konaklama Hanoi’de otelimizde.

GÜN.4 HANOI – HALONG BAY (K ÖY AY) 

Kahvaltının ardından otelimizden 07:30’da ayrılıyor ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Halong Bay’e gidiyoruz. Yaklaşık dört saatlik bir yolculuk sonrasında International Tun Chau limanına varıyor ve gemiye biniş işlemlerimiz sonrasında odalarımza yerleşiyor ve güvertede yerimizi alıyoruz. Hoş geldiniz kokteyli ve güvenlik bilgilendirmesi sonrasında Junk Boat tipindeki teknemiz 13:00 sıralarında bir doğa harikası olan Halong körfezinde denize açılıyoruz. Öğle yemeğini gemide, çevre köylerin lezzetli tatlarından derlenen yiyecekler ile yapıyoruz. İlk durak Bo Nau Mağaraları, Halong Bay’in önemli mağarasının sihirini görmek için botlarla geçiyoruz. İkinci durağımız, Tito adası, ilk Sovyet astronot Gherman Stepanovich Titov’un 1962’de ziyareti sonrasında Ho amca tarfından isimlendirilmiştir, yüzmenin keyfini çıkarabilir veya kaya adaya tırmanıp tepesinden Halong körfezinin güzelliğini 360 derece olarak görebilirsiniz.

Güvertede gün batımının keyfini çıkarın.. happy hour saati de var..

Akşam üstü Vietnam mutfağı yemek hazırlık showu var, sizler de katılabilirsiniz.. Yemekten sonra dinlenme saati, film izleyebilirsiniz, kalamar avlayabilirsiniz veya relax bir masaj yaptırabilirsiniz..

Konaklama gemide..

 

GÜN.5 HALONG BAY - HANOI – HO CHI MINH CITY(Saigon) (K, AY)

Sabah erken bir saatte 06:00’da uyandırılıyorsunuz, teknemiz Loun Mağarasına doğru yol alırken güvertede Tai Chi etkinliğine katılmanızı istiyoruz. 07:00’de kahvaltı başlıyor kahvaltı sonrasında varmış olduğumuz dünya harikası Loun mağarasını gezip teknemize dönüyoruz. (bu arada valizlerinizi hazır bir şekilde oda kapısı önüne bırakmanızı isteyeceğiz. Toplanıp varışta araca nakli için gerekli) Şefin hazırladığı teknedeki brunch keyfinin ardından Halong Bay’den ayrılıyor ve özel aracımız :ile Hanoi’ye dönüyoruz. Yerel bir resaurant’ta alınacak erken akşam yemeği sonrasında, havaalanına transfer ve ülkenin en büyük ve kalabalık kenti, ticari merkezi HoChiMinh City’e gitmek üzere uçakta yerimizi alıyoruz.

Akşam varışımızda şehrin gece güzelliklerini izleyerek otelimize transfer oluyor, otelimize yerleşiyor ve dinlenmeye çekiliyoruz.

Konaklama HoChiMinh City’de

GÜN.6 HO CHI MINH CITY(Saigon) (K ÖY AY)

Kahvaltı sonrasında erkenden turumuza başlıyor ve Vietnam savaşı sırasında inşa edilerek Amerikan ordusunun yenilgisinde büyük payı olan Cu Chi tünellerini görmeye gidiyoruz. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş 1960lardaki Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği, yaklaşık 200 km’lik bir şebeke olan ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları, yaşam alanları, hastaneleri ile tünelleri görüyoruz. Öğle yemeğinin ardından, Cu Chi Tünelleri’nin gezilmesinin tamamladıktan sonra şehre dönüş.

SaiGon şehir turumuzun keyfini çıkarın. Eski ile yeninin bir kombinasyonu olan, beş milyonun üzerinde motorsikletin kullanıldığı, dokuz milyonluk şehirde, yürüyüş turumuzda önemli bölgelerini görebileceğiz. 19 y.y ile 20ci y.y.ın başlarnda Fransız dönemin kolonyal binaları, sokakları, daha önceleri otel olarak kullanılmıi Opera binası, kırmızı tuğlalar ile inşa edilmiş Notre Dame katedrali, Eyfel kulesinin mimarı Gustav Eifel’in yaptığı muhteşem Posta Binası, Başkanlık sarayı olarak kulanılmış hükümet binası belli başlı eserlerdir.

Daha sonra Saygon’un en büyük ve en eski çarşısı Ben Thanh Market’e gidilerek, yerel halk ile kaynaşmak, alışveriş ve dinlenme amaçlı serbest zaman.

Akşam yemeğimizi yerel restoranda aldıktan sonra, otele dönüş ve dinlenme. Arzu eden misafirler Saygon’un gece güzelliklerini keşfe devam edebilirler.

Konaklama Ho Chi Minh’de otelimizde.

 

GÜN.7-8 HO CHI MINH - SIEM REAP – BANGKOK (K ÖY AY)

Otelde alacağımız erken kahvaltının ardından, bir diğer ülkeye, Kamboçya’ya gitmek üzere otelimizden ayrılarak havalimanına transfer ve elveda Vietnam diyerek, bizleri Kamboçya’ya Siem Reap’e götürecek uçağımızda yerimizi alıyoruz.

Varışımızda bu kez Kmer rehberimiz bizi havalimanında karşılanıyor ve özel aracımız ile otelimize transfer olurken, bölge ve ülke ile ilgili bilgiler ediniyoruz. Otelimize giriş işlemleri ardından kısa bir dinlenme için odalarımıza çekiliyor ve sonrasında ve ertesi gün, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Angkor turumuz kapsamında, Angkor Thom ve Güney Kapısı. Daha sonra Bayon Tapınağı, Baphuon Tapınağı ve Ta Phrom Tapınağı’nı geziyor ve Cüzamlı Kral ve Fil Teraslarını ziyaret ediyoruz. Günlerden birini Phnom Ba Kheng Tepesi’nde insanlık tarihinin en muazzam yapıtlarından biri olan Angkor Wat eşliğinde güneşi batırarak tamamlıyoruz.Öğle yemeklerimizi tur esnasında,  yerel bir restoranlarında. Akşam yemeklarimizden bir tanesini de, Khmer dansçılarının göz alıcı performansı eşliğinde yine yerel bir restoranda alıyor, bilmediğimiz bir medeniyetle, kültürle tanışmış oluyoruz.

Boş zamanlarda, arzu eden misafirlerimiz, Siem Reap’ın renkli gece yaşamını keşfe çıkabilir veya güzel bir masaj ile günün yorgunluğunu atabilirler.

Siem Reap’da ikinci gün program bitiminde mahalli bir restauranda akşam yemeği yeniliyor ve bir diğer ülke Tayland’a gitmek için havaalanına gidiyor ve yaklaşık bir saatlik uçuş sonrasında “welcome to Bangkok” otelimize transfer ve check in işlemeri sonrasında otelimize giriş yaparak odalarımıza çekiliyoruz. Varış saatine bağlı olarak dileyen misafirler şehrin dillere destan olmuş gece hayatını keşfe çıkabilirler.

konaklamalar Seam Reap’de ve Bangkok’da otelimizde.

 

GÜN.9 BANGKOK (K ÖY AY)

Kahvaltının ardından otelimizden çıkış yaparak özel aracımızla Bangkok şehir turuna çıkıyoruz.

Zamanımızın elverdiği ölçüde yapacağımız şehir turunda Altın Buda ve Yatan Buda Tapınakları, Kraliyet Sarayı, Parlamento Binası, çeşitli bakanlık binaları, Çin Mahallesi ve Çiçek Pazarı, gezilip fotoğraflanabilecek ve de panoramik olarak görülebilecektir. Sonrasında, Tayland ekonomisinde önemli yer tutan zümrüt, safir, yakut ve pırlanta gibi değerli taşların satış yeri olan ünlü mücevher fabrikasını ziyaret ederek alışveriş yapabiliyoruz.

Akşam yemeğini “denizde yüzüyorsa bizde vardır” sloganlı SeaFood Restaurant’a alıyor ve yemeğimizin ardından, serbest zaman, dileyen misafirlerimiz gece alışveriş turuna katılabilirler.

Konaklama Bangkok’da otelimizde

 

GÜN.10 BANGKOK - İSTANBUL (K)

Erken kahvaltı sonrasında otelimzden ayrılıyor ve öğleden önceki uçağımız için Bangkok Havaalanına yöneliyoruz. Bagaj ve check in işlemleri sonrasında Türkiye’ye dönüş için Türk Hava Yolları’nın 11:30’daki TK065 sefer uçağında yerimizi alıyoruz. On saatlik konforlu bir uçuşan sonra akşam üzeri İstanul’a hoş geldiniz.

Güzel geçeceğini umduğumuz bu yoğun gezinin ardından tatlı bir yorgunlukla bir sonraki KanulaTur, Hasan HAZIRLAR organizasyonunda buluşma temennileri ile ayrılıyoruz.

Tatilinizi Riske Atmayın, farkı fark edin..

Hindiçin  gezisi bir KanulaTur organizayonu olup, Hasan HAZIRLAR liderliğinde öncelikle KNL Seyyahlara yönelik olarak hazırlanmış gezide ;

ÜCRETE DAHİL EDİLENLER

*Hasan HAZIRLAR tur liderliği hizmeti.     *THY tarifeli seferi ile Istanbul-Hanoi gidiş ve Bangkok-Istanbul dönüş ekonomi sınış uçak bileti.     *– Hanoi Ho Chi Minh City iç hat uçuş bileti     *Ho Chi Minh City - Siem Reap uçak bileti     *Seam Reap – Bangkok uçak bileti.    *havaalanı vergileri.    *programda belirtilen şehirlerde 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama.    *program başlıklarında belirtilen yemek hizmeti.     *günlük kişi başı 50 cl su,     *Program dahilinde belirtilen bütün gezi ve turlar.     *Halong Bay’de bir gece konaklamalı 5* gemi turu ve gemide kahvaltı ve yemekler.     *Müze ve ören yeri giriş ücretleri.     *klimalı, lüks araçlar ile ulaşım.     *Türkçe/İngilizce rehberlik.     *Seyahat Güvence Sigortası.     *Seyahat sağlık sigortası.

 

ÜCRETE DAHİL OLAMAYANLAR

*Yurt dışı çıkış harcı: 15 TL     *Kişisel harcamalar     *bahşişler.     *laundry ve kuru temizleme hizmetleri     *programda yer almayan hizmetler     yemeklerde alınacak ilave veya alkollü içecekler.     *Yerel otoritelerce talep edilecek her türlü resim harç ve vergi    *Vietnam Vizesi (100$) ve Kamboçya Vizesi (50$)

 

ÜCRET NE KADAR

İki kişilik odada kişi başı 2550,-$, tek kişi konaklaması halinde 280,-$ ilave edilir. (gezi program bütçesi 14 katılımcı esasına göre hazırlanmış olup, katılımcı adedinde düşüş olması halinde maliyet artışı yansıtılır.)

 

ÖDEME, Nerede Nasıl NeZaman

KanulaTur banka hesabına ”katılımcı ismi ve Tur Hindiçin” belirtilerek havale ile:

Kanula Tur Banka Hesapları:

Hesap Adı: Esil Turizm Fuarcılık Reklam Danışmanlık İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.

İşbank     TL iban : TR23 0006 4000 0011 0680 9763 58

                               € iban : TR47 0006 4000 0021 0683 3703 66

Garanti    TL iban : TR57 0006 2000 4370 0006 2977 57

                               € iban : TR74 0006 2000 4370 0009 0857 16

Kredi Kartı ile yapılacak ödeme taleplerinde ise, ödeme tarihindeki TCMB efektif satış kuru + %1,5 esas alınır.

Taksit ile ödeme talebi halinde dört taksit yapılabilmekte olup, detay için bilgi alınmasını rica ederiz. Taksitlerin her halükarda da seyahat tarihinden dört hafta önce tamamlanmış olması gereklidir.

Limitli sayıda katılım olacağı cihetiyle, rezervasyonununzun kesinleşebilmesi için; geziye katılıma karar verildiğinde  pasaportunuzda yeralan şekilde ad, soyad, TC kimlik no ve doğum tarihleriniz ile birlikte Acentamıza Kayıt yapabilirsiniz.

Tura Kayıt anında veya tur tur hareket tarihinden 60 gün ve daha fazla olan tarihlerde tur bedelinin en az %40’ının ödenmiş, her halükarda, hareket tarihine dört hafta kala bakiyenin de kapatılmış olması gerekmektedir.

Tura kayıt anında, tur hareketine dört hafta veya daha az zaman kalmış olması durumunda tur bedelinin tamamı ödenmesi gerekmektedir.

Yukardaki şartların gerçekleşmemesi halinde rezervasyonun iptal hakkı saklıdır.

Tura son kayıt tarihi  28/10/2017’dir. Bu tarihten sonraki talepler uçak ve otel uygunluklarına göre kesinleştirilebilir.

NOTLAR – GENEL ŞARTLAR:

Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar nedeni ile program sıralamasında değişiklik yapılabilir.

20 kg’yi aşan ağırlıklarda havayolları ek ücret talep etmektedir. Bagajların 20 kg’nin üzerinde olmasından kaynaklanan ek ağırlık bedelleri fiyata dahil değildir.

Kronik rahatsızlıkları bulunan gezginlerimizin yolculuk durumları için acentemize danışmaları gerekmektedir.

Vietnam ve Kamboçya’ya girişlerde Türk vatandaşlarına herhangi bir aşı zorunluluğu bulunmamaktadır. Bölgelerin iyi restoranlarında yiyeceğimiz öğle yemeklerinde ve akşam yemeklerinde sağlığınızı olumsuz şekilde etkileyecek bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyoruz. Gezi boyunca musluk suyu içmemenizi yalnızca ilk kez sizin tarafınızdan açılacak şişe suyu tüketmenizi öneriyoruz.

Vietnam ve Kamboçya Türk Vatandaşları’na vize uygulamaktadır. Vietnam Yeşil Pasaporta vize uygulamamaktadır. Dilerseniz Vietnam Vizesi 100 USD karşılığında, Kamboçya Vizesi ise 50 USD karşılığında bizim tarafımızdan temin edilebilir.

Vietnam’ın para birimi Vietnamese Dong’dur (VND). 1 USD yaklaşık 20.924 VND değerindedir. Kamboçya’nın para birimi Cambodian Riel’dir (KHR). 1 USD yaklaşık 4.066 KHR değerindedir. Bu gezi için yanınıza USD almanızı ve bunun da küçük birimlerini yanınızda bulundurmanızı öneriyoruz.

Türkiye ile her üç ülke arasında +5 saat fark bulunmaktadır. Türkiye’de saat 12.00 iken seyahat edeceğimiz ülkelerde saat 17.00.

Tüm cep telefonu operatörleri eğer telefonunuz uluslararası dolaşıma açıksa kullanılabilmektedir. Ancak gezilecek bazı bölgelerde şebeke problemleri söz konusu olabilir.

Yanınıza kolayca giyip çıkarabileceğiniz tişörtler, kısa ve uzun kollu gömlekler, pamuklu pantolonlar, rahat yürüyüş ayakkabıları ve akşamları için ince bir mont ya da hırka almanızı öneririz. Sentetik olmayan ve pamuklu kıyafetler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Yağmur ihtimaline karşı bir yağmurluk ve şemsiye de getirebilirsiniz. Bunun dışında şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi, olası gürültüye karşı kulak tıkacı, fotoğraf makinesi, video kamera ve bunların şarj aletleri ve yedek hafıza kartları da getirebilirsiniz.

Bölgede Uzakdoğu yemek kültürüne oldukça benzer bir mutfak hakim. Sokak satıcılarından bir şey almamanızı öneririz. Bunun yanında gideceğimiz restoranlar ve otellerde alacağımız yemeklerin damak tadınıza uygunluğunu fark edeceksiniz.

Hanoi’de ara sokaklara dağılmış geniş bir alışveriş bölgesi var. İpek kumaş ve hediyelik eşya bakımından zengin olan Hanoi'de herşey çok ucuz. Siem Reap’de ise Psar Chaa ve Night Market giyim kuşam ve hediyelik eşya alabilmeniz için uygun yerlerdir.

 

TUR GENEL KATILIM KOŞULLARIDIR MUTLAKA OKUYUNUZ!

KanulaTur havayolu ile yolcu arasında aracı konumda olup 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehirlere göre parkurlarda değişiklik olabilir. Paket tura katılacak yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

Uçuş saatlerimizi ofisimizden öğrenebilirsiniz. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan KanulaTur sorumlu tutulamaz. KanulaTur zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşulu ile değiştirme hakkını saklı tutar. Şehrin tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleşebilir.

Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılmasıg gereken check-in ve boarding kişisel işlemler olup misafir tarafından uçuş öncesi havalimanlarında ilgili kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

Uçuşlarda yapılabilecek son dakika rötarları ve kapıda değişiklikleri hava alanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir.

Tur katılımı için KanulaTur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binemeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden KanulaTur sorumlu değildir.uçağa katılan kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek yerdeki transferine dahil oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

Programlarda belirtilen geziler zorla yıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.

Yurtdışı gezilerinde en az altı ay süreli ve yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş olması zorunludur. Kişilerin gidilecekleri ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmesi sorunludur.

Vize hizmetlerinde KanulaTur, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumdadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak KanulaTur’un hiç bir sorumlulugu yoktur. KanulaTur sadece aracı görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında KanulaTur2un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Panoramic şeir turu şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süren turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değiştirmemek şartı ile farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Programlarda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılmayabilir. Turların yapılamamasından KanulaTur sorumlu tutulamaz. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolclar, mola yerinde beklemeyi Kabul ederek tura katılmışlardır. Yerel otoritteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangibir sebeple izin verilmeyen gezi yada turlar yapılamaz. Bu gezi yada turların yapılamamasındna KanulaTur sorumlu tutulamaz

Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri, kendi sorumluluğundadır. Unutulan kaybolan çalınan eşyalardan KanulaTur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumunda Ülkeye  ve/veya kişiye ulaştırılmasından yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

KanulaTur, kategorisi aynı kalmak kaydı ile otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. Yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin ile konaklaması durumunda geçerlidir. Otellerde sunulan continental kahvaltı tereyağ reçel bal ekmek çay veya kahvede ile meyvesuyundan oluşmaktadır. Grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

Fiyatlarımıza tur programında belirtilen detaylar ve havalimanı vergileri dahildir. Gün içerisindeki kur değişimi Tl fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kur geçerlidir.

Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanarında seyahat sağlık sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.

Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda KanulaTur misafirleri KanulaTur sorumluluğundadır.

18 yaş altı misafirlerimizin anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları  yanlarında bulundurması zorunludur.

Iki kişilik odada kalmak isteyipte bir kişi olarak rezervasyon yaptıran müşterilerimizin yanına geziye 60 gün kala biro da arkadaşı bulunamadığı takdirde tek kişi farkını ödemek yada geziyi iptal etmek zorunda kalacaklarını üzülerek bildiririz.

Genel şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur broşüründen bağımsız düşünülemez.

Yardıma mı İhtiyacınız Var? +90 212 588 46 60

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

Whatsapp Hemen Ara