Tur Küba-Baştanbaşa , Karnaval zamanı - Uzaklar-Batı

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

Tur Küba-Baştanbaşa , Karnaval zamanı

KanulaTur ile Küba

Büyük Tur (Baştanbaşa) ve Santiago De Cuba Karnavalı

knub13a

25/07 – 04/08/2023     11gün

Havana(3g) –  – Santiago De Cuba(2g) – Camaguey(1g) – Trinidad(1g) - Cienfugeos –Santa Clara – Varedero(2g) - Pinar Del Rio

Tur Programı :

 

Gün1: İSTANBUL – HAVANA (OY AY) :      İstanbul’dan Türk Hava Yolları’nın 02:05’daki TK183 seferi ile Havana’ya uçuluyor. Havana’ya varış sabah 07:05’de. Havana’da araçla panoramik ve yaya şehir turu yapılır. Akşam yemeği ve konaklama Havana’da otelimizde.

Gün2: HAVANA – SANTIAGO DE CUBA (K, AY) :      Sabah Havana’dan ayrılıyor ve Güneşin ve Devrimin doğduğu şehre, Santiago de Cuba’ya iç hat uçuşu ile geçiliyor. Karnavala. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. gece eğlence önerisi: All Stars “Rueda de Casino”

Gün3: SANTIAGO DE CUBA – (Karnaval günü) (K, AY) :     Kahvaltı sonrası tam gün serbest zaman. Karnavalın keyfi çıkarılacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Gün4: SANTIAGO DE CUBA – CAMAGUEY (K, AY) :     Kahvaltı sonrası şehirden ayrılıyor ve aracımızla bir başka UNESCO Dünya Mirası Şehir, Camaguey’e gidiliyor. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Gün5: CAMAGUEY – TRINIDAD (K, AY) :     Sabah, yine aracımızla yine bir başka UNESCO Dünya Mirası şehir Trinidad’e gidiliyor.  Öğle saatlerinde varıi ve şehir gezisi. Akşam yemeği(her şey dahil) ve konaklama Trinidad’da otelimizde.

Gün6: TRiNiDAD-CiENFUEGOS-SANTA CLARA - VARADERO (K ÖY AY) :    Sabah aracımız ile Trinidad’dan ayrılıyor ve Varadero’ya doğru yola çıkılıyor. Yol üzerinde UNESCO Dünya Mirası Cienfuegos’da duraklıyor ve öğle yemeği alınıyor. Sonrasında Santa Clara kenti ve Che anıtı gezilir. Akşam üstü Varedero’ya varış ve konaklama.

Gün7: VAREDERO (HD) :     Serbest gün, herşey dahil otelimizin tadını çıkarabileceksiniz. Geceleme Varedero’da otelde

Gün8: VAREDERO-HAVANA (Hemingway & Puro) (K, OY, AY) :     Sabah Varedero’dan Havana’ya dönüyor ve Hamingway’in Havana’daki ilgili mekanları geziliyor. Geç öğleden sonra dans/salsa derslerimize katılıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Havana’da otelimizde.

Gün9: HAVANA – PiNAR DEL RiO (K, AY) :     Sabah Havana yaya şehir turuna kaldığımız yerden devam ediyoruz. Öğle saatlerinde serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Havana’da otelimizde. “arzu edenler için öğle yemekli tam gün Pinar Del Rio ve Vinale turu düzenlenebilir.

Gün10-11: HAVANA – ISTANBUL (K) :      Sabah erken saatlerde dönüş yolculuğu için havaalanına transfer. Türk Hava Yolları’nın 08:35’deki TK183 seferi uçağında yerimizi alıyor, uzun ancak keyifli ve hoş anılarla dolu bir yolculuktan sonra ertesi gün sabah saatlerinde İstanbul’a varış. Ve..

Bir sonraki KanulaTur etkinliğinde görüşmek dilekleriyle ayrılıyoruz.

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsinizİki Kişilik Odada Kişi Başı

$ 2645

Satın Al

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : İstanbul
  • Başlangıç: 25.07.2023
  • Bitiş: 04.08.2023
  • Kahvaltı / Akşam Yemeği

Paylaşın

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur VANa

Tur VANa

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur  İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

Tur İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

ÖNEMLİ NOTLAR CoviD önlemleri: -Seyahat başlangıcı öncesi araç dezenfekte edilir.  -Misafirlerde..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved