Tur Uzakdoğu Yıldızları KualaLumpur Singapur Bali - Uzaklar-Doğu

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

Tur Uzakdoğu Yıldızları KualaLumpur Singapur Bali

Bizbize  Uzakdogu’nun Yıldızları-1

KualaLumpur  Singapur  Bali

Vizesiz

KNUD31A       17/07/2022   10gün

 

Güneydoğu Asya’nın en gelişmiş başkenti, kültür ve finans merkezi Kuala Lumpur; Ada-Şehir ülkesi, popüler bir başkent, eğlencenin merkezi Singapur; romantik, egzotik ve tatil merkezi bir ada Bali. Vizesiz seyahat etmenin keyfini çıkarmak için, gezinin; Tur Programı:

 

Gün1-2: İSTANBUL – KUALA LUMPUR :     İstanbul’dan Kuala Lumpur’a uçuş Geceleme uçakta. Kuala Lumpur varışta şehir turu ve otel yerleşme. Akşam, Çin mahallesi ile Gece marketin de görülebileceği Yemekli Malay Dans Show'u ile Gece Kuala Lumpur etkinliğine katılına bilinir. Konaklama Kuala Lumpur’da.

Gün3: KUALA LUMPUR (K):     Kuala Lumpur panoramik şehir turu var. Bağımsızlık Meydanı, Sultan Abdul Samad Binası, Kraliyet Sarayı, Ulusal Müze, Parlamento, Ulusal Anıt, Ulusal Camii, Demiryolu İstasyonu görülebilecek. Öğleden sonra, Batu Mağaraları & Ateş böceği tur etkinliğine katılına bilinir. Konaklama Kuala Lumpur’da.

Gün4: KUALA LUMPUR – SİNGAPUR(K):     Kuala Lumpur’dan bir saatlik uçuş ile Singapur’a gidiliyor. Varışta panoramik tur ile Singapur Nehri, Meclis, Opera ve Mahkeme Binaları, Singapur’un simgesi olan Merlion Heykeli görülebilecek ve Çin mahallesinde alışveriş molası da verilebilecektir.   Akşam, Gardens By the Bay Parkı ve Singapur akşamı gezisine katılına bilinir. Konaklama Singapur’da.

Gün5: SİNGAPUR(K):      Serbest gün olmakla birlikte yarım günlük Lumina Yağmur Ormanı ve Nehir Safarisi turu ve ardından da Sentosa adası turuna katılına bilinir. Konaklama Singapur’da.

Gün6: SİNGAPUR – BALİ(K):     Bugün Singapur’dan, Endonezya’nın Bali adasına Denpasar’a geçiliyor. Varışta Denpasar’da özel aracımız ile panoramik şehir turu var. Konaklama Bali’de.

Gün7: BALİ(K):     Kahvaltı sonrası tatilin tadını çıkarın. Günü değerlendirmek için Bali Adası gezisine katılına bilinir. Konaklama Bali’de.

Gün8: BALİ(K):     Bugün de tatilin tadını çıkarın. Günü değerlendirmek isteyenler ise Ubud Turuna katılabilirler. Konaklama Bali’de.

Gün9-10: BALİ – İSTANBUL(K):     Bildirilecek buluşma saatine kadar zamanı dilediğinizce kullanabilirsiniz. Akşam Denpasar’dan Istanbul’a dönüş Türk Hava Yolları direkt uçuş seferi ile. Geceleme uçakta. 13,5 saatlik bir uçuş sonrası Istanbul’a varış sabaha karşı.     Turumuzun sonu ve bir sonraki KanulaTur seyahatinizde görüşmek dileğiyle ayrılıyoruz..      ve

Tatilinizi Riske Atmayın! Bir de KANULA TUR, Hasan HAZIRLAR ile gezin, farkı yaşayın.!

Neler Olacak :

Kuala Lumpur’da; Şehrin karmaşasından bir kaçamak ile kırsalını keşfetmek ve bir Hindu tapınağını keşfetmek için Batu Mağaraları turuna katılın. 272 basamak ile çıkılan mağaralarda, yüksekten şehri seyredebilirsiniz. Zanaatkarların neler yapıp sattığını da görmeden dönmeyin.

Singapur’da; gece olunca Yağmur Ormanı’nda neler olduğuna şahit olabileceğiniz ışık ve görsel şölenle keyifli vakit geçirecek ve ardından orman sakinlerini görme fırsatı yakalayabileceğiniz nehir safarisine çıkmalısınız.

Singapurluların hafta sonlarını değerlendirdikleri ve Singapur'un en büyük adası, eğlence merkezi Santosa’ya özellikle teleferikle geçmelisiniz. Butterfly Park & Insect Kingdom'ı gezip akşamüstü adanın sahilinde yapılan muhteşem ışık ve lazer gösterisini izlemelisiniz.

Bali’de; muhteşem tapınakları görüp, pirinç teraslarında dolaşacak, tropikal meyveleri tadabilecek bölgeye has Luwak kahvesi içebilecek ve muhteşem fotoğraflar çekebileceksiniz. Adaya özgü hediyelikler alışverişi yapılıp gün batımında da Tanah Lot tapınağını görebileceksiniz. Sonsuzluk salıncağı ile Tegalalang pirinç terasları, Tirta Empul (Kutsal su) tapınağı, Goa Gajah (Fil Mağarası) tapınağı, Batur dağı ile Bali bir başka hayranlık uyandıracaktır.

Adanın en el bölgesi Ubud;. Julia Roberts’ın “Eat, pray and love” film seti. Lotus çiçekleri ile Saraswati tapınağı, tapınağın içinde, parkta, çevresindeki maymunları seyrederek gezilecek Maymun Tapınağı, mahalli sanatçıların eserlerinin sergilendiği çarşıları, muhteşem doğasıyla Ubud, gezilmeli.

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsinizİki Kişilik Odada Kişi Başı

$ 1750

Satın Al

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : İstanbul
  • Başlangıç: 17.07.2022
  • Bitiş: 26.07.2022
  • Kahvaltı / Akşam Yemeği

Paylaşın

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur VANa

Tur VANa

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur  İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

Tur İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

ÖNEMLİ NOTLAR CoviD önlemleri: -Seyahat başlangıcı öncesi araç dezenfekte edilir.  -Misafirlerde..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved