Tur BULGARiSTAN, BANSKO-Kayak - Avrupa

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

Tur BULGARiSTAN, BANSKO-Kayak

Bizbize bir nefes komsuya  -  Kayak Zamanı

2020 -2021 sezonu

Bansko – Bulgaristan’a  -  5gün

KNEU60D

Edirne-Kapıkule, Plovdiv, Bansko

€183,-*

Bansko Bulgaristan'daki en iyi pistlere sahip kayak merkezlerinden biridir. Bansko 'da 990 ile 2600 metre arasında her zorluk derecesinde, her seviyedeki kayak severlere hizmet verebilen, siyah zorluklu Tomba Pisti dahil, 26’dan fazla pisti bulunmaktadır. Yapay kar makineleriyle, karın yetersiz olduğu hava koşullarında bile keyifle kayak yapılabilmektedir.

1835 yılında inşa edilmiş Trinity kilisesi de dahil olmak üzere birçok tarihi binayı barındıran Bansko, şirin ve tarihi tipik bir Bulgar kentidir. Bansko'da kayak dışında ,spa merkezlerinden yararlanabilir, bowling oynayabilir, publarda maç seyredebilir, mehanalar da rakia içebilir, clublarda sabahlara kadar süren gece eğlencelerine katılabilir, oyun oynayabilir ve zamanın nasıl geçtiğini anlamaksızın tatilinizi geçirebilirsiniz.

Tur/Gezi Programı:

GÜN 1: Günün ilk saatlerinde, 01:00’de Kadıköy Evlendirme Dairesi önünden hareket ederek, 01:30’da Beşiktaş Yıldız Cami, 01:50 İncirli Ömür Plaza önünden hareketle Çorlu-Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Haskova-Plovdiv-Sofya karayolu takip edilerek Bansko'ya devam ediyoruz. Varışta(14:30-15:00) otele yerleşme ve sonrasında serbest zaman. Arzu edenler hemen kaymaya başlayabilir veya şehri keşfedebilir.

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

GÜN 2-4: Kahvaltı ve akşam yemekleri otelimizde olmak üzere, Bansko’da doyasıya kayak yapmanın keyfini çıkarıyoruz. Kayak, dinlenme, oyun, pub, club, eğlence, spa ve diğer tüm kişisel aktiviteler ile huzur dolu bir tatilin tadını çıkartmalısınız. Bansko’nun sosyal hayatı ile tarihi ve doğal güzellikleri de ayrıca değerlendirilebilir.

GÜN 5: Sabah kahvaltının ardından çıkış işlemleri sonrası otelden ayrılıyor ve 10:00’da dönüş yoluna koyuluyoruz. Yaklaşık üç saatlik bir yolculuk sonrası Bulgaristan’ın bir başka ünlü kenti, 2019 Avrupa kültür başkenti Plovdiv(Filibe)’e varılacak. Panoramik şehir turu sonrasında öğle yemeği ve şehir turu için uzun bir serbest zaman veriliyor. 16:00’da İstanbul için tekrar yola çıkıyoruz. Kapıkule sınır kapısı geçişlerinden sonra gece yarısına doğru İstanbul’a varış Ve bir sonraki KanulaTur organizasyonunda görüşmek üzere aldığımız noktalara bırakarak ve üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın gezi turu sonu.

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsinizİki Kişilik Odada Kişi Başı

€ 183

Satın Al

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : Istanbul
  • Başlangıç: 00.00.0000
  • Bitiş: 00.00.0000
  • Kahvaltı / Akşam Yemeği

Paylaşın

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur VANa

Tur VANa

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur  İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

Tur İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

ÖNEMLİ NOTLAR CoviD önlemleri: -Seyahat başlangıcı öncesi araç dezenfekte edilir.  -Misafirlerde..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved