Tur PORTEKİZ ve BASK (İspanya) , bizbize - Avrupa

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

Tur PORTEKİZ ve BASK (İspanya) , bizbize

         Bizbize  Portekiz ve Ispanya Bask-

KNEU10

Lizbon’dan Bilbao’ya

7gece8gün

Lizbon (2) –  Sintra –  Nazare – Obidos – Porto (2) – Santiago de Campostela (1) – San Sebastian

Tur Programı:

1.Gün : İSTANBUL – LİZBON :     İstanbul Havaalanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşup, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları‘nın tarifeli seferi ile Lizbon  uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışta yapacağımız panoramik Lizbon şehir turunda Expo bölgesi, Vasco de Gama  Kule ve Köprüsü, Heronimos Manastırı,  Belem  Kulesi görülecek yerler arasındadır. Konaklama otelimizde

2.Gün:  LİZBON – SİNTRA – CABO DO ROCA – LİZBON :     Kahvaltının ardından 19. yüzyılın  romantik mimarisi ile bezeli  şehir planlaması ile UNESCO   Dünya Mirası Listesi’ne giren Sintra’ya hareket ediyoruz. Şair Lord Byron’un dünyadaki en güzel köy olarak nitelediği Sintra’da yer alan masallara konu olan, özel bahçesi ile Unesco Dünya Mirası listesinde bulunan Sintra Şehir sarayını geziyoruz  Saray gezimizin ardından ilk olarak, Avrupa  anakarasının Batı’daki en uç noktası kabul  edilen Cabo  do Roca (Roca  Burnu)’yı; sonrasındaysa Cascais adlı eski balıkçı  kasabasını geziyoruz. Turumuzun ardından Lizbon’a  geri  dönüyoruz konaklama otelimizde.

3.Gün  : LİZBON – NAZARE – OBİDOS – PORTO :     Kahvaltının ardından Nazare & Obidos turumuzu yapacağız. Bu turumuzda önce sahil kenarında bir balıkçı köyü olan Nazare’yi gezdikten sonra Orta Çağ Kenti  Obidos’a hareket ediyoruz. Ortaçağ zamanında  Portekiz kralının kraliçesine hediye ettiği bu şehri gezdikten sonra Porto’ya hareket ediyoruz. Varışta yapacağımız panoramik Porto şehir turunda Porto Katedrali, Tarihi Şarap Mahzenleri, Liberdade Meydanı, Batalha Meydanı, Tore dos Clerigos Kulesi, Riberia Bölgesi, Arrabida Köprüsü, Boa Vista, Don Luis köprüsü, Sao Francisco Kilisesi ve Borsa Binası, Sao Bento Tren göreceğimiz yerler arasındadır. Turların bitiminde serbest zaman ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

4.Gün  : PORTO - GUIMARES -  BRAGA – PORTO :     Kahvaltının ardından Guimares & Braga turumuzu yapacağız. Küçük bir Orta Çağ kenti olan Guimares‘i  ve Guimares Kalesini gezdikten sonra Braga’ya hareket ediyoruz ve Braga Katedrali, Bragança Dükleri’nin Sarayını geziyoruz. Tur bitimi Porto’ya hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.

5.Gün  : PORTO - SANTIAGO DE CAMPOSTELA :     Kahvaltının ardından Santiago de Campostela’ya doğru hareket edeceğiz. Yol üzerinde UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Burgos Katedrali, Ponferrada ve Saat Kulesi gezileri. UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Santiago de Compostela’ya varışın ardından Obradorio Meydanı ve Ravoy Sarayı görülecek. Sonrasında Paulo Coelho’nun Hac romanının zeminini oluşturan ve Avrupa’nın en önemli yürüyüş yollarından olan Aziz Yakub (St. James) Yolu ile Santiago de Compostela Katedrali gezisi yapılacak. Tur bitimi otelimize hareket edeceğiz. Konaklama otelimizde.

6.Gün  : SANTIAGO DE CAMPOSTELA – BILBAO :     Kahvaltının ardından Bilbao’ya hareket. Bilbao’ya varışın ardından yapılacak olan şehir turunda ; Hükümet Konağı, Belediye Binası ,Bilbao Güzel Sanatlar Müzesi, San Anton Kilisesi, Santiago Katedrali ve Guggenheim Müzesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

7.Gün  : BILBAO – SAN SEBASTIAN – SAINT DE LA LUZ – BIARRITZ – BILBAO :     Kahvaltının ardından San Sebastian & Saint Jean De Luz & Biarritz turları için otelimizden ayrılacağız. Öncelikle göz alıcı plajları ile büyüleyici şehir tarihi eserleri, caddeleri, kafeleri, restoranları ve özellikle deniz kenarında yer alan balık restoranları ile San Sebastian bize görülecek birçok alternatif sunuyor.  Ardından küçük kasabası Saint Jean De Luz'a hareket ediyoruz. Uzun ve pırıl pırıl kumsalları, sessiz ve sakinliği ile sizleri büyüleyecek olan kasaba her yıl düzenlenen onlarca etkinliğe de ev sahipliği yapıyor. Gezimiz ardından son etabımız olan Biscay Körfezi’nin dünyaca ünlü sahil kasabası Biarritz'a hareket ediyoruz. Sahil şeridi, müzeleri, ve casinoları ile her zaman bir cazibe merkezi olmuş Biarritz'i gezdikten sonra Bilbao’ya geri dönüyoruz. Tur bitimi serbest zaman ve otelimize transfer. Konaklama otelimizde.

8.Gün:  BILBAO – İSTANBUL :      Kahvaltının ardından havaalanına transfer zamanına kadar şehri keşfedebilirsiniz. Sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer ve Türk Havayollarının tarifeli seferi ile İstanbul havaalanına uçuyoruz.

Ve

 bir sonraki KanulaTur organizasyonunda görüşmek üzere aldığımız noktalara bırakarak ve üzülerek sizlerle vedalaşıyoruz. Hoşçakalın gezi turu sonu.

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsinizİki Kişilik Odada Kişi Başı

€ 1275

Satın Al

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : İstanbul
  • Başlangıç: 21.09.2022
  • Bitiş: 28.09.2022
  • Oda / Kahvaltı

Paylaşın

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

Tur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur VANa

Tur VANa

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur  İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

Tur İğneada, Longozlar, Dupnisa ve Bağlar

ÖNEMLİ NOTLAR CoviD önlemleri: -Seyahat başlangıcı öncesi araç dezenfekte edilir.  -Misafirlerde..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved