TurİTALYA FRANSAya - Avrupa

Farklı paketlerle seyahat paketleri için rezervasyon yaptırın

TurİTALYA FRANSAya

TUR PROGRAMI

VENEDİK, Garda Gölü,Sirmione,VERONA,Como Gölü, Portofino, Milano, San Remo, Dolce Aqua, Cannes, Monako, Monte Carlo, Nice, Genova

*PROGRAMDA YAZAN TÜM ÇEVRE GEZİLERİ FİYATA DAHİLDİR.

1.GÜN: İSTANBUL, VENEDİK

Sabah 08.00'de Atatürk Havalimanında buluşma, bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından 11.45 TK1871 sefer sayılı uçakla İstanbul’dan hareket, saat 13.15'de Venedik'e varış. Köprülerle birbirlerine bağlanmış adaları ile haklı bir üne sahip Unesco Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Venedik’te yapacağımız panoramik şehir turunda; muhteşem mimarisi ile Dükler Sarayı, San Marko Meydanı, Grand Kanal üzerinde Rialto Köprüsü, 100 metre yüksekliğindeki çan kulesi, Astrolojik Saat Kulesi, Santa Maria Della Salute Bazilikası, San Giorgio Maggiore Kilisesi’ni kapsayan panoramik şehir turu yapıyoruz. Akşam otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Venedik Mestre bölgesinde.

2.GÜN: VENEDİK, VERONA, GARDA GÖLÜ, SIRMIONE, MİLANO

Kahvaltı sonrası erkenden unutulmaz aşk hikayesi "Romeo ve Juliet’in" evinin bulunduğu ve büyük Arenası ile Uluslararası müzik konserlerine de ev sahipliği yapmakta olan Verona’ya gidiyoruz. Ardından İtalya'nın en büyük gölü Garda ve onun şirin kasabası Sirmione'ye hareket. Kuzey İtalya'nın en sevilen bölgesi Garda Gölü'nü kıyısındaki bu şirin kasabayı geziyor ve ardından Milona’ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama Milano’da.

3.GÜN: MİLANO, “Como Gölü”

Kahvaltıdan sonrası İtalya’da moda ve operanın kalbi olan Milano’da yapacağımız panoramik şehir turunda; Sforzesco Kalesi, Duomo Katedrali, Vittorio Emanuele II Galleria ve Scala Meydanı görülecektir. Şehir turu ardından, hem doğal güzellikleri hem de zenginlerin konakları ile meşhur Como Gölü’ne gitmek üzere yola çıkıyoruz. Öğleden sonra Como’da yapacağımız gezimizde Piazza Cavour, Como Katedrali, Via Vittorio Emanuele II Caddesi yürüyerek gezilecek yerler arasındadır. Como gezisi sonrası Milano’ya dönüş. Konaklama Milano’da.

4. GÜN: MİLANO, CENOVA, PORTO FİNO, SAN REMO

Kahvaltı sonrası Milano’dan ayrılarak Cenova’ya hareket.  Cenova’da yapacağımız panoramik şehir turunda; Porto Antico (Eski Liman), Palazzo San Giorgio, San Lorenzo Katedrali, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde bulunan Piazza De Ferrari Meydanı görülecek yerler arasındadır. Öğleden sonra Santa Margherita Limanı'na varıyor ve tekne yolculuğu (tur ücretine dahil) ile adına şarkılar bestelenmiş şirin İtalyan kasabası Portofino’ya gidiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yürüyerek yapacağımız Portofino gezisi sonrası  San Remo’ya hareket. Konaklama San Remo’da.

5. GÜN: SAN REMO, “DOLCEAQUA”

Kahvaltı sonrası San Remo’da yapacağımız panoramik şehir turunda önce aracımız ile Alfred Nobel’in, son Osmanlı Padişahı VI. Mehmet’e de tahsis edilen evine giderek fotoğraf molası vereceğiz. San Remo’da yürüyerek yapacağımız gezimizde ise müzik festivaline de ev sahipliği yapan tarihi Ariston Sineması, ortaçağ dönemi mimarisi ile dikkat çeken dar sokakları ile Via Romolo Moreno gezilecek yerler arasındadır. Öğleden sonra ise ortaçağ mimarisi ile etkileyici görünümü sayesinde ünlü ressam Claude Monet`in tablosuna da ilham vermiş Dolceacqua’yı yürüyerek gezeceğiz. Dolceacqua gezisi ardından San Remo’ya dönüş. Konaklama San Remo’da.

6. GÜN: SAN REMO, “CANNES, MONAKO, MONTE CARLO”

Kahvaltının ardından Cannes’a hareket. Cannes’da yapılacak panoramik gezimizde Festival Sarayı, La Croisette, Rue d’Antibes Caddesi gibi şehrin en güzel yerlerini yürüyerek geziyoruz Gezimizin ardından dünyanın en küçük ikinci ülkesi olan Monako’ya gidiyoruz. Monako’da yapacağımız gezide; Monako-Ville (Le Rocher “Kaya”) bölgesine; Prenslik Sarayı ve ABD'li sinema ve tiyatro oyuncusu ve aynı zamanda Monako Prensesi olan Grace Kelly'nin de mezarının bulunduğu Monako Katedrali görülecektir. Monako’nun başkenti Monte Carlo’da; Cafe de Paris, oteller ve kumarhanesi ile ünlü meydanında verilecek serbest zaman sonrası akşam otele dönüş. Konaklama San Remo’da.

7. GÜN: SAN REMO, “NICE”

Kahvaltı sonrası Nice’ye hareket. Fransa’nın Cote’d Azur olarak adlandırılan sahil şeridinin en önemli şehirlerinden olan Nice‘de yapacağımız panoramik gezimizde; Promenade des Anglais Caddesi, Galerie Lafayette, Jardin Albert, Apollon Çeşmesi ve Cours Saleya Vieux (pazar yeri) yürüyerek gezilecek yerler arasındadır. Akşam San Remo’ya dönüş. Konaklama San Remo’da.

8. GÜN: SAN REMO, CENOVA, İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından San Remo'dan ayrılarak Cenova Havalimanı’na transfer. 
13.35 TK 1308 sefer sayılı uçakla Cenova’dan hareket ve 17.25 İstanbul Atatürk Havalimanı'na varış ve vedalaşma. 

Yorum

Bize buradan tur görüşlerinizi ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz

İki veya Üç Kişilik Odada Kişi Başı

€ 0

Rezervasyon

Seyahat Bilgileri

  • Kalkış : Istanbul
  • Başlangıç: 00.00.0000
  • Bitiş: 00.00.0000
  • Oda / Kahvaltı

Bizi Takip Edin

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sizi Arayalım

+90 212 588 46 60

Popüler Turlar

KNLTur  ISPARTAya , Gül Hasadı

KNLTur ISPARTAya , Gül Hasadı

NOTLAR: ULAŞIM: uçak+karayolu iledir. Ulaşım Aracı: klimalı, dvd oynatıcılı, dokuzu yatar 13-16 koltuklu Mercedes Sp..

Görüntüle
KNLTur  Kars, Erzurum I

KNLTur Kars, Erzurum I

NOTLAR Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen hususlar ned..

Görüntüle
KNLTur  VANa, VanGölü Ekspersi ile..

KNLTur VANa, VanGölü Ekspersi ile..

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur..

Görüntüle
KNLTur KARADENiZ(Doğu) Batum

KNLTur KARADENiZ(Doğu) Batum

ÖNEMLİ NOTLAR *Tur programında yer alan ana unsurlar sabit kalmak koşulu ile, ülke şartları, ulaşım ve önceden kestirilemeyen..

Görüntüle
Tur Göbeklitepe, Nemrut, Zeugma

Tur Göbeklitepe, Nemrut, Zeugma

ÖNEMLİ NOTLAR Konaklama otelleri:       Kahta’da, Hotel Euphrat, bir gece     &..

Görüntüle
Whatsapp Hemen Ara

30% OFF

Yurtdışı Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

42% OFF

Yurtiçi Turları

En Yakın Tur ve Fiyat için

İncele

Copyrights © 2020 Kanula Turizm. All Rights Reserved